Spojte sa s nami:

3 tipy, ako osláviť mesiac audiokníh

Zdroj / foto: Audioteka.sk

Novinky

3 tipy, ako osláviť mesiac audiokníh

Každý človek miluje tie chvíle, keď ho do deja vtiahne dobrý román. Je to skvelý spôsob, ako si oddýchnuť, rozšíriť si svoje obzory, nájsť si svoju obľúbenú postavu či zažiť nové dobrodružstvá. Vedeli ste však, že aj jún je venovaný knihám, ale trochu iným? Celý mesiac patrí audioknihám a my vám prinášame 3 tipy, ako ho osláviť.

Dajte audioknihám šancu

Nájsť si čas na klasickú knihu je niekedy náročné. V prípade audiokníh však nad týmto už nemusíte premýšľať. Čítajú sa totiž samé. A to doslova. Stačí si sadnúť do gauča a nechať sa unášať dejom alebo ich počúvanie môžete spojiť s ďalšími aktivitami. Či už pri šoférovaní, upratovaní alebo cestovaní v MHD.

Zároveň vám prinesú nový umelecký zážitok. Neveríte? Každú jednu audioknihu nahovorili profesionáli a vďaka ich striedaniu intonácie, výšky hlasu, dokážu vytvoriť dokonalú atmosféru a vzbudiť vo vás emócie. Uvidíte, že v prípade detektívok vám budú behať zimomriavky po chrbte, pri romantických audioknihách sa budete zamilovane usmievať a pri ďalších budete dojatí či prekvapení.

Vytvorte si zoznam audiokníh

Určite máte viacero románov, ktoré vám odporučili známi a chceli by ste si ich prečítať. Na stránke Audiotéka nájdete viac než 4 600 audiokníh v slovenskom i českom jazyku, ktoré si môžete stiahnuť do svojho telefónu a počúvať offline. Je len na vás, či si vyberiete klasiku, literatúru faktu, detektívku, mytológiu, rôzne motivačné audioknihy, sci-fi či zamilované romány.

Majú tu pestrý výber, ktorý sa počas celého júna nesie v duchu emócií. Tým, že jún je mesiacom audiokníh, tak každý týždeň vás potešia novým výberom 8 titulov nabitých emóciami za zvýhodnenú cenu 3,99€. Pokiaľ si nie ste istý, či bude daná audiokniha tým pravým orechovým, môžete si dokonca vypočuť viaceré kapitoly zdarma.

Povedzte o nich známym

Audioknihy sú prístupnejšie ako kedykoľvek predtým a čoraz viac Slovákov si ich postupne obľubuje, keďže sa jednoducho „prenášajú“ a môžete ich počúvať kedykoľvek. Zároveň sú ekologickejšie a nezaberajú miesto u vás doma. Podeľte sa o túto informáciu so svojimi známymi a dohodnite sa, že spoločne oslávite mesiac audiokníh.

Odporúčame :  3 zásadné piliere office manažérky

Vyberte si rovnaký titul, vypočujte si ho a porozprávajte sa, ako sa vám daný príbeh páčil a akú emóciu vo vás vyvolal. A možno, keď nabudúce uvidíte niekoho so slúchadlami v ušiach ako sa usmieva, tak budete vedieť, že počúva nejakú príjemnú audioknihu.

 

Zdroj / foto: Audioteka.sk

Vyjadri svoj názor

Prepájam podnikateľov, organizujem rôzne stretnutia a vzdelávacie aktivity zamerané na podnikateľov. Rád diskutujem na témy o podnikaní a usmerňujem správnymi otázkami - takto spoločne hľadáme odpovede a riešenia. Som členom Slovenskej živnostenskej komory (predseda krajskej zložky v Nitre). Mám rád kávu, vo voľnom čase brázdim hory na horskom bicykli.

Viac v kategórii Novinky

Najčítanejšie:

Sledujte nás na Facebooku:OdporúčameOdporúčame:

Autori článkov pre portál:

Biznisklub.sk ISSN 2585-9250

Marek Štrba – šéfredaktor

Miroslav Gandžala – účtovníctvo

Ing. Michal Kučera – pokladnice, VRP

Ing. Ondrej Mizerák M. Sc. – podnikateľské poradenstvo

JUDr. Martin Bajužík – advokát

Mgr. Andrej Srnka – technické zabezpečenie / GDPR

JUDr. Katarína Kročková – ochrana osobných údajov / GDPR

Ing. Soňa Ondrejková – biznis mentoring a tvorba individuálnych biznis riešení

JUDr. Lenka Katríková – obchodné právo, ochrana osobných údajov, duševné vlastníctvo

JUDr. Zuzana Niederlandová – právo a legislatíva

Ing. Emil BURÁK, PhD. – ekonóm a daňový odborník

Peter Tomčány – účtovníctvo a účtovné poradenstvo

 

Zobraziť všetkých autorov

Na vrch