Spojte sa s nami:

Hej.sk nakŕmi zvieratá v útulkoch

Projekt Miska hej.sk

Marketing

Hej.sk nakŕmi zvieratá v útulkoch

Internetový obchod Hej.sk štartuje spoluprácu s organizáciou Sloboda zvierat. Chce nakŕmiť opustené zvieratá v útulkoch po celom Slovensku. Súčasťou charitatívneho projektu Miska pre útulok môže byť ktokoľvek, kto nakúpi aspoň jedno balenie psích granúl cez e-shop alebo v predajniach Hej.sk.

,,Hlavnou myšlienkou projektu Miska pre útulok je pomôcť naplniť brušká opusteným psom a mačkám v útulkoch, ktoré nemali šťastie na starostlivého pána,“ vysvetľuje zámer projektu Andrea Jankovcová, riaditeľka marketingu Hej.sk. Na spoluprácu prizvali neziskovú organizáciu Sloboda zvierat, pod ktorú spadá rozsiahla sieť regionálnych útulkov v rôznych kútoch Slovenska. Ročne zachránia vyše 6000 opustených zvierat.

Misku môže darovať každý

Do projektu sa môže zapojiť ten, komu nie je ľahostajný osud opustených zvierat. ,,Zákazník, ktorý v našom e-shope a na pobočkách Hej.sk nakúpi ľubovoľné balenie psích granúl, automaticky daruje jednu misku kvalitného krmiva útulkom organizácie Sloboda zvierat v rôznych kútoch Slovenska,“ opisuje princíp riaditeľka marketingu Hej.sk.

E-shop nedávno rozšíril svoju ponuku o vyše 2000 chovateľských produktov, ktoré zákazníci môžu mať k odberu do 24 hodín od objednania na bratislavskom Hejhouse.

Ponuka aktuálne obsahuje krmivá a rôzne príslušenstvo určené pre zvieratá a naďalej sa rozširuje. ,,Rozšírenie nášho portfólia o chovateľské produkty bolo prvým impulzom k vytvoreniu tohto projektu s charitatívnym rozmerom. A keďže v tíme Hej.sk sa stretli mnohí milovníci zvierat, chceli sme pomôcť a darovať misku krmiva zvieratám, ktoré to najviac potrebujú,“ dodáva k vzniku myšlienky Jankovcová.

Počet odovzdaných misiek v rámci projektu Miska pre útulok môžu zákazníci pravidelne sledovať na webe Hej.sk a na sociálnych sieťach internetového obchodu budú publikované aj fotografie z odovzdávania granúl.

 

Chcem sa zapojiť do projektu Miska

 

 

 

Odoberajte novinky Biznis klubu na Váš mail

* indicates required

Vyjadri svoj názor
Pokračovať v čítaní
Mohlo by sa Vám páčiť

Prepájam podnikateľov, organizujem rôzne stretnutia a vzdelávacie aktivity zamerané na podnikateľov. Rád diskutujem na témy o podnikaní a usmerňujem správnymi otázkami - takto spoločne hľadáme odpovede a riešenia. Som členom Slovenskej živnostenskej komory (predseda krajskej zložky v Nitre). Mám rád kávu, vo voľnom čase brázdim hory na horskom bicykli.

Viac v kategórii Marketing

Najčítanejšie:

Sledujte nás na Facebooku:OdporúčameOdporúčame:

Autori článkov pre portál:

Biznisklub.sk ISSN 2585-9250

Marek Štrba – šéfredaktor

Miroslav Gandžala – účtovníctvo

Ing. Michal Kučera – pokladnice, VRP

Ing. Ondrej Mizerák M. Sc. – podnikateľské poradenstvo

JUDr. Martin Bajužík – advokát

Mgr. Andrej Srnka – technické zabezpečenie / GDPR

JUDr. Katarína Kročková – ochrana osobných údajov / GDPR

Ing. Soňa Ondrejková – biznis mentoring a tvorba individuálnych biznis riešení

JUDr. Lenka Katríková – obchodné právo, ochrana osobných údajov, duševné vlastníctvo

JUDr. Zuzana Niederlandová – právo a legislatíva

Ing. Emil BURÁK, PhD. – ekonóm a daňový odborník

Peter Tomčány – účtovníctvo a účtovné poradenstvo

 

Zobraziť všetkých autorov

Na vrch