Spojte sa s nami:

Hľadáte cestu ako si vybudovať výhodu na trhu práce? Študujte MBA!

Novinky

Hľadáte cestu ako si vybudovať výhodu na trhu práce? Študujte MBA!

Konkurenčný boj sa zvádza na všetkých úrovniach trhu. Je jedno či je to v podnikateľskom prostredí alebo v zamestnaneckom. Napriek tomu, že je nezamestnanosť na nízkom bode, v top manažmente nemá nikto nič isté.  Štúdiom MBA dokážete svoje miesto zaručiť a pri najlepšom si kariérne polepšiť.

Master of Business Administration (MBA) predstavuje profesijné postgraduálne vzdelanie, ktoré sa zameriava predovšetkým na praktické znalosti a zručnosti v oblasti aktuálnych trendov moderného manažmentu. Študenti MBA programov na European School of Business & Management (ESBM) sa naučia predovšetkým otvoriť svoju myseľ novým informáciám a nápadom, čo im umožňuje nahliadnuť do profesijných problémov v úplne inom svetle.

Riešiť problémy efektívnym a konštruktívnym spôsobom v súlade s celkovým konceptom riadenia danej spoločnosti. Dôvodov, prečo študovať MBA na ESBM je hneď niekoľko:

 1. Štart úspešnej kariéry alebo kariérny postup
  Úspešným absolvovaním štúdia vysielate svojmu nadriadenému a všetkým potencionálnym zamestnávateľom znamenie, že máte záujem sa ďalej profesijne rozvíjať, ste flexibilný, vzdelaný a otvorený novým veciam. Takéto kvality sú u zamestnancov veľmi žiadúce a predurčujú ich ku kariérnemu postupu. Nezávislý výskum uskutočnený poprednou agentúrou MEDIAN ukázal, že 87% absolventom – zamestnancom sa zlepšila pracovná pozícia alebo postavenie v podniku vďaka titulu MBA.
 2. Špecializácia, zmena profesnej orientácie
  Zisk titulu MBA je ideálna príležitosť na zmenu profesijného zamerania, zvlášť v prípadoch keď absolvent vysokej školy zistí, že teoretické vedomosti nevie adekvátne uplatniť. Moderná flexibilná forma umožňuje štúdium napríklad aj ženám na materskej dovolenke alebo ľuďom hľadajúcim nové zamestnanie.
 3. Zdokonaľovanie firmy
  V dnešnom svete nemilosrdného biznisu majú často podnikatelia problémy udržať krok s konkurenciou. Pre študentov v takej situácii je vhodný MBA program doslova darom z nebies, ktorý môže zachrániť Vaše podnikanie. V prieskume od agentúry MEDIAN uviedlo 93% absolventov – podnikateľov, že behom štúdia na ESBM rozšírili svoje podnikanie a zvýšili svoje obraty.
 4. Nadväzovanie profesijných kontaktov
  Študenti sa stretávajú s ostatnými rovnako zameranými ľuďmi a môžu si s nimi aj s profesionálnymi lektormi vymieňať cenné praktické skúsenosti. Či už počas výučby, tak aj na odborných prednáškach alebo spoločenských akciách, ktoré škola usporadúva si môžu vybudovať väzby a kontakty, ktoré im môžu pomôcť do budúcna.

Na ESBM majú študenti na výber z pestrej palety 20-tich špecializácií, ktoré vedú profesionálni lektori zameraní na prax. Vyučovanie prebieha prostredníctvom seminárov, ktoré sa uskutočňujú v Prahe s kombinovaním online štúdiom.  Štúdium prebieha v českom jazyku s akceptáciou Slovenčiny. Štúdium na ESBM podľa výskumu agentúry MEDIAN odporúča 99% absolventov.

Návratnosť investície do štúdia do dvoch rokov potvrdilo 71% respondentov. Buďte jedným z týchto spokojných absolventov aj Vy! Podajte si prihlášku už dnes! Vyplnenie prihlášky nezaberá veľa času a je veľmi jednoduché. Prihlášku vyplníte tu.

Chcem vyplniť prihlášku

 

Odporúčame :  Skvalitnite seba i Váš biznis vďaka štúdiu MBA na Business Insitut

 

Vyjadri svoj názor

Prepájam podnikateľov, organizujem rôzne stretnutia a vzdelávacie aktivity zamerané na podnikateľov. Rád diskutujem na témy o podnikaní a usmerňujem správnymi otázkami - takto spoločne hľadáme odpovede a riešenia. Som členom Slovenskej živnostenskej komory (predseda krajskej zložky v Nitre). Mám rád kávu, vo voľnom čase brázdim hory na horskom bicykli.

Viac v kategórii Novinky

Najčítanejšie:

Sledujte nás na Facebooku:OdporúčameOdporúčame:

Autori článkov pre portál:

Biznisklub.sk ISSN 2585-9250

Marek Štrba – šéfredaktor

Miroslav Gandžala – účtovníctvo

Ing. Michal Kučera – pokladnice, VRP

Ing. Ondrej Mizerák M. Sc. – podnikateľské poradenstvo

JUDr. Martin Bajužík – advokát

Mgr. Andrej Srnka – technické zabezpečenie / GDPR

JUDr. Katarína Kročková – ochrana osobných údajov / GDPR

Ing. Soňa Ondrejková – biznis mentoring a tvorba individuálnych biznis riešení

JUDr. Lenka Katríková – obchodné právo, ochrana osobných údajov, duševné vlastníctvo

JUDr. Zuzana Niederlandová – právo a legislatíva

Ing. Emil BURÁK, PhD. – ekonóm a daňový odborník

Peter Tomčány – účtovníctvo a účtovné poradenstvo

 

Zobraziť všetkých autorov

Na vrch