Spojte sa s nami:

MastersGate Awards: Prestížna cena pre značku so silným príbehom. Poznáte ju aj vy

foto: Mastersgate

Novinky

MastersGate Awards: Prestížna cena pre značku so silným príbehom. Poznáte ju aj vy

Vďaka láske k prírode sa im podarilo vyplniť dieru na trhu so športovým oblečením. Teraz získali prestížne e-commerce ocenenie.

Nejeden z nás si dokáže spomenúť na obdobie, keď niektoré druhy oblečenia neboli vôbec dostupné v obchodoch. V 90. rokoch sa Jurajovi Králikovi podarilo sčasti túto dieru vyplniť a vybudoval športovú značku ZAJO. Tá je v súčasnosti známa nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Za túto dlhodobú snahu a úspech bola značka ocenená prestížnou e-commerce cenou MastersGate.

Na slávnostnom vyhlásení ​MastersGate Awards​ v stredu 29. mája 2019 si ZAJO odniesol cenu víťaza v kategórii ​“E-shop s najväčším investičným potenciálom”​. V rámci celej súťaže MastersGate sa o hlavné ceny pobilo až 16 finalistov zo Slovenska a Čiech. O víťazoch rozhodla porota zložená z najväčších slovenských odborníkov na e-commerce.

Zakladateľ značky Juraj Králik sa k výhre v MastersGate vyjadril s veľkým nadšením: “Sme šťastní, že sme sa tento rok mohli zúčastniť e-commerce projektu MastersGate a popasovať sa s najlepšími z najlepších. Víťazstvo v kategórií “Best Investment Potencial” nás veľmi teší a pevne veríme, že získané skúsenosti a vedomosti využijeme v ďalšom raste. Výhra pre nás nie je len ocenenie, je to pre nás hlavne záväzok naďalej tvrdo pracovať na rozvoji a vylepšení našich služieb.”

Odporúčame :  MastersGate konferencia a Awards 2019

Ůspech sa nedostaví zo dňa na deň

Nebolo to tak dávno, keď zákazníci chodili z obchodu do obchodu a niektoré veci jednoducho nebolo možné kúpiť, aj keď bol po nich veľmi veľký dopyt. Zakladateľ športovej značky ​ZAJO​ – Juraj Králik mal rovnaký problém v roku 1996. V športových obchodoch márne hľadal turistické nohavice “golfky”, ktoré boli v tom čase bežnou výbavou každého správneho turistu.

Výroba športových nohavíc naštartovala celý biznis a o viac ako 20 rokov sa slovenská značka môže pýšiť tým, že v súčasnosti ponúka ​približne 230 produktov vo viac ako 20 krajinách sveta​ pomocou e-shopov. Okrem iného pod značkou ZAJO nájdete 11 obchodov v 4 krajinách.

*MastersGate Awards 2019 je celoročný program na podporu rozvoja eshopov a ich expanzie do zahraničia, ktorý získal medzinárodné ocenenie CESAwards 2018. V 4. ročníku súťaže sa pobilo o víťazstvo viac ako 150 e-shopov zo Slovenska a Čiech.

 

Vyjadri svoj názor

Prepájam podnikateľov, organizujem rôzne stretnutia a vzdelávacie aktivity zamerané na podnikateľov. Rád diskutujem na témy o podnikaní a usmerňujem správnymi otázkami - takto spoločne hľadáme odpovede a riešenia. Som členom Slovenskej živnostenskej komory (predseda krajskej zložky v Nitre). Mám rád kávu, vo voľnom čase brázdim hory na horskom bicykli.

Viac v kategórii Novinky

Najčítanejšie:

Sledujte nás na Facebooku:OdporúčameOdporúčame:

Autori článkov pre portál:

Biznisklub.sk ISSN 2585-9250

Marek Štrba – šéfredaktor

Miroslav Gandžala – účtovníctvo

Ing. Michal Kučera – pokladnice, VRP

Ing. Ondrej Mizerák M. Sc. – podnikateľské poradenstvo

JUDr. Martin Bajužík – advokát

Mgr. Andrej Srnka – technické zabezpečenie / GDPR

JUDr. Katarína Kročková – ochrana osobných údajov / GDPR

Ing. Soňa Ondrejková – biznis mentoring a tvorba individuálnych biznis riešení

JUDr. Lenka Katríková – obchodné právo, ochrana osobných údajov, duševné vlastníctvo

JUDr. Zuzana Niederlandová – právo a legislatíva

Ing. Emil BURÁK, PhD. – ekonóm a daňový odborník

Peter Tomčány – účtovníctvo a účtovné poradenstvo

 

Zobraziť všetkých autorov

Na vrch