Spojte sa s nami:

Na Slovensko mieri svetoznámy biznis expert Brian Tracy

Marketing

Na Slovensko mieri svetoznámy biznis expert Brian Tracy

4. júna príde do Bratislavy Brian Tracy, ktorý svoj život zasvätil osobnostnému a biznis rozvoju. Jeho prednášok sa zúčastnilo už viac ako 5 miliónov ľudí z celého sveta. Na svojej prednáške Total business mastery v Bratislave naučí podnikateľov najnovšie princípy a stratégie, vďaka ktorým sa môžu stať úspešní v akomkoľvek biznise. Odovzdá poslucháčom svoje know-how, ktoré aplikoval v korporáciách po celom svete a ktoré sú overené a funkčné.

Kto je Brian Tracy? 

Brian nedokončil strednú školu, vie, čo je to zarábať si umývaním riadu a pílením stromov, no napriek tomu dnes učí ostatných ľudí, ako dosiahnuť úspech. Ako je to možné? V dvadsiatich piatich rokoch v sebe totiž Brian Tracy objavil chuť predávať a byť v tom najlepší. A už s tým nikdy neprestal. Vyštudoval University of Alberta a vybudoval obchodnú spoločnosť Brian Tracy International.

Bol konzultantom viac ako 1000 spoločností, prednášal 5 miliónom ľudí na seminároch v USA, v Kanade a v ďalších 70 krajinách celého sveta. 30 rokov sa venuje štúdiu histórie, ekonómie, filozofie, psychológie a biznisu a vydal už viac ako 70 kníh. Dnes patrí k  najžiadanejším rečníkom v oblasti úspechu.

Čo je to TOTAL BUSINESS MASTERY? 

Celodenná prednáška Total business mastery, ktorá sa bude konať v Bratislave 4. júna, vám prezradí, čo odlišuje úspešných ľudí od tých priemerných, no nielen to. Dozviete sa zaujímavé informácie o strategickom plánovaní, spôsoby, akými správne nastavíte svoju myseľ, a Brian Tracy s vami prejde aj kľúčové dennodenné návyky.

Naučí vás techniky a princípy, ktoré sa učia podnikatelia a majitelia firiem z celého sveta a mnohých z nich priniesli miliónové zisky.

Ak sa rozhodnete zúčastniť sa Total business mastery, Brian Tracy vás posunie v štyroch rôznych oblastiach. Naučí vás umeniu vyjednávať, ale aj tomu, ako si správne vybrať zo zoznamu úloh tú, ktorá je pre vás kľúčová. Zameria sa tiež na dôležitosť disiplíny a dodá vám silu vykročiť a vziať svoj osud do vlastných rúk.

Tak dlho nám totiž okolie hovorilo o tom, že úspech je o šťastí, až sme tomu napokon uverili a začali sme naň čakať. Dôležité je však namiesto čakania a prešľapovania na jednom mieste urobiť svoj prvý krok a poriadne si ho užiť. Prednáška Total business mastery vám k tomu môže pomôcť.

Aktuálne informácie môžete sledovať na Facebooku – www.facebook.com/youacademy1/

 

Chcem si kúpiť vstupenku

 

 

Odoberajte novinky Biznis klubu na Váš mail

* indicates required

Vyjadri svoj názor

Prepájam podnikateľov, organizujem rôzne stretnutia a vzdelávacie aktivity zamerané na podnikateľov. Rád diskutujem na témy o podnikaní a usmerňujem správnymi otázkami - takto spoločne hľadáme odpovede a riešenia. Som členom Slovenskej živnostenskej komory (predseda krajskej zložky v Nitre). Mám rád kávu, vo voľnom čase brázdim hory na horskom bicykli.

Viac v kategórii Marketing

Najčítanejšie:

Sledujte nás na Facebooku:OdporúčameOdporúčame:

Autori článkov pre portál:

Biznisklub.sk ISSN 2585-9250

Marek Štrba – šéfredaktor

Miroslav Gandžala – účtovníctvo

Ing. Michal Kučera – pokladnice, VRP

Ing. Ondrej Mizerák M. Sc. – podnikateľské poradenstvo

JUDr. Martin Bajužík – advokát

Mgr. Andrej Srnka – technické zabezpečenie / GDPR

JUDr. Katarína Kročková – ochrana osobných údajov / GDPR

Ing. Soňa Ondrejková – biznis mentoring a tvorba individuálnych biznis riešení

JUDr. Lenka Katríková – obchodné právo, ochrana osobných údajov, duševné vlastníctvo

JUDr. Zuzana Niederlandová – právo a legislatíva

Ing. Emil BURÁK, PhD. – ekonóm a daňový odborník

Peter Tomčány – účtovníctvo a účtovné poradenstvo

 

Zobraziť všetkých autorov

Na vrch