Spojte sa s nami:

Najznámejší softvér pre tvorbu affiliate programu na českom a slovenskom trhu AffilBox.cz, mení majiteľa

Novinky

Najznámejší softvér pre tvorbu affiliate programu na českom a slovenskom trhu AffilBox.cz, mení majiteľa

Ondřej Martinek a Jaroslav Janíček kupujú spoločnosť AffilBox s.r.o., vlastniacu rovnomennú SAAS aplikáciu, od jej zakladateľa Mária Roženského.

AffilBox vznikol v roku 2011 a za tú dobu sa stal najväčším a najznámejším softvérom pre tvorbu affiliate programu na českom a slovenskom trhu. Aplikáciu používajú stovky e-shopov a ďalšie pribúdajú.

Odporúčame :  5 overených zásad, ktoré dodržujú úspešní affiliate publisheri. Takto zarábajú tisíce eur mesačne

AffilBox v číslach:

Softvér za posledný rok pomohol svojim klientom k viac než 312 000 zákazníkom, ktorí vygenerovali obrat v celkovej hodnote presahujúcej 790 miliónov českých korún.

Affiliate partneri propagujúci klientov AffilBoxu si za posledný rok zarobili vyše 182 miliónov korún.

Medzi zákazníkov AffilBoxu patria taktiež spoločnosti ako napríklad: Zonky.cz, Twisto.cz, Econea.cz, VaseCocky.cz, Alkohol.cz, Audioteka.cz, Mironet.cz, Eshop-rychle.cz a stovky ďalších.

Aplikácia je medzi svojimi zákazníkmi známa svojou jednoduchosťou a prvotriednou podporou. Na tomto základe chcú noví majitelia odštartovať novú éru AffilBoxu a ďalej pridávať nové funkcie, ktoré využijú ako majitelia affiliate programu (inzerenti), tak aj affiliate partneri.

Čo prinesú dvaja dlhoroční affiliate manažéri nové?

Ondřej Martinek a Jaroslav Janíček sú dlhoroční affiliate manažéri, ktorí s AffilBoxom a jeho pôvodným majiteľom Máriom Roženským roky spolupracujú. Obaja noví majitelia sa podieľali na redizajne aplikácie (bol vypustený 8.10 2019) a s aplikáciou pracujú každý deň.

“Další směřování AffilBoxu vidíme v jeho vylepšování, ale také vzdělávání našich klientů, vytváření výukových materiálů pro laiky a celkovém rozšiřování povědomí o affiliate marketingu v ecommerce sféře”prezradil Jaroslav Janíček.

Jaroslav Janíček má dlhoročné skúsenosti z osobného predaja. Ako affiliate manažér spravuje affiliate programy v 15 krajinách Európy a na slovenskom trhu má za sebou niekoľko úspešných affiliate projektov. Vďaka svojim skúsenostiam sa bude v AffilBoxe zameriavať na obchod a marketing.

“SAAS aplikaci AffilBox přebíráme těsně po redesignu a kompletním refaktoringu kódu, takže máme volné ruce na další rozvoj. V rychlém sledu po sobě přidáme lepší analytiku pro partnery / inzerenty a propracovanější tracking”, uviedol Ondřej Martinek.

Ondřej Martinek okrem správy affiliate programov spoluvlastní výukový portál Pravopisne.cz, ktorý úspešne predáva vlastnú SaaS aplikáciu zvanú “+ Pravopisně.cz”. Vďaka skúsenostiam, ktoré počas vývoja aplikácie získal, povedie v AffilBoxe vývoj a technické oddelenie.

“Osobně si nemůžu přát lepší kupce. V obou vidím ten zápal pro affiliate trh, který jsem měl já v roce 2014/15. Také špičkově znají affiliate prostředí v ČR a SR. Znají se s inzerenty, partnery, rozumí marketingu, propagaci i vývoji aplikací. Ondra již několik let vyvíjí SaaS aplikaci Pravopisně.cz.  Také jsou oba velmi svědomití a záleží jim na skvělé zákaznické péči. Chtějí aplikaci dále rozvíjet a když mi představili své plány, krásně se protnuly s tím, co jsem měl dále v plánu i já s AffilBoxem”, dodáva Mário Roženský

Mário Roženský sa bude teraz plne venovať svojej novej aplikácii SupportBox, ktorá na českom a slovenskom trhu zapĺňa prázdne miesto komplexného nástroja pre zákaznícku podporu.

Od AffilBoxu pod novým vedením sa očakáva, že dokáže nadviazať na doterajšie úspechy a bude vylepšovať aplikáciu podľa dopytu trhu.

Noví majitelia chcú v nasledujúcich 3 rokoch začať aplikáciu predávať v zahraničí.

Chcem vyskúšať AffilBox program

 

Vyjadri svoj názor

Prepájam podnikateľov, organizujem rôzne stretnutia a vzdelávacie aktivity zamerané na podnikateľov. Rád diskutujem na témy o podnikaní a usmerňujem správnymi otázkami - takto spoločne hľadáme odpovede a riešenia. Som členom Slovenskej živnostenskej komory (predseda krajskej zložky v Nitre). Mám rád kávu, vo voľnom čase brázdim hory na horskom bicykli.

Viac v kategórii Novinky

Najčítanejšie:

Sledujte nás na Facebooku:OdporúčameOdporúčame:

Autori článkov pre portál:

Biznisklub.sk ISSN 2585-9250

Marek Štrba – šéfredaktor

Miroslav Gandžala – účtovníctvo

Ing. Michal Kučera – pokladnice, VRP

Ing. Ondrej Mizerák M. Sc. – podnikateľské poradenstvo

JUDr. Martin Bajužík – advokát

Mgr. Andrej Srnka – technické zabezpečenie / GDPR

JUDr. Katarína Kročková – ochrana osobných údajov / GDPR

Ing. Soňa Ondrejková – biznis mentoring a tvorba individuálnych biznis riešení

JUDr. Lenka Katríková – obchodné právo, ochrana osobných údajov, duševné vlastníctvo

JUDr. Zuzana Niederlandová – právo a legislatíva

Ing. Emil BURÁK, PhD. – ekonóm a daňový odborník

Peter Tomčány – účtovníctvo a účtovné poradenstvo

 

Zobraziť všetkých autorov

Na vrch