Spojte sa s nami:

Perfektná vizitka pre Slovensko! GEVORKYAN vo finále najväčšej európskej biznis súťaže

Marketing

Perfektná vizitka pre Slovensko! GEVORKYAN vo finále najväčšej európskej biznis súťaže

Rodinná firma GEVORKYAN, ktorú nájdete pri Banskej Bystrici v malej obci Vlkanová, dosiahla obrovský úspech, ktorý je zároveň úspechom pre celé Slovensko. Firma je už 20 rokov známa svojimi kovovými súčiastkami určenými do rozličných odvetví priemyslu, ktoré vyvíja na vlastnom oddelení vývoja a vyrába ich unikátnymi technológiami práškovej metalurgie, vstrekovaním kovových práškov (MIM) a izostatickým lisovaním za tepla (HIP). V tomto roku plánuje do svojho portfólia pridať technológiu aditívnej výroby, ktorú laici poznajú ako 3D tlač. Slovenských zákazníkov má málo, dodáva do viac ako 30 krajín z celého sveta. Skutočne tu platí, že tvrdá a poctivá práca prináša svoje ovocie.

Odporúčame :  Inovatívna slovenská spoločnosť GEVORKYAN, s.r.o. bojuje o titul v prestížnej európskej súťaži

 

V 10. ročníku prestížnej súťaže European Business Awards sa prebojovala až do finále

A skutočne to nebol ľahký boj. Tento rok v nej svoj biznis prezentovalo viac ako 33,000 európskych spoločností z 34 krajín. No iba 110 z nich vybrala odborná porota. Tie budú bojovať v 11 kategóriách o úplné víťazstvo. Práve týchto 110 spoločností je držiteľom ocenenia Ruban d´Honneur. Väčšine Slovákov to nič nehovorí, no ide o jedno z najdôležitejších ocenení, aké môže európska spoločnosť získať.

GEVORKYAN bojuje v kategórii Biznis roka s obratom 0-25mil. €

Jej súpermi je 9 spoločností zo Švédska, Fínska, Veľkej Británie, Švajčiarska, Holandska, Litvy, Chorvátska a Poľska. Pritom GEVORKYAN je jediná spoločnosť zo Slovenska, ktorá sa dostala do elitnej 110-tky! Šéfa spoločnosti, A. Gevorkyana a ostatných finalistov čaká v Apríli cesta priamo do centra Londýna, kde odprezentujú svoju firmu zoči-voči elitnej porote, ktorá sa skladá z premiérov Belgicka, Španielska, Estónska, z prezidentov Rumunska a Bulharska, EU komisára pre obchod a majiteľov firiem Atradius, Nestle a Diageo Continental Europe. Iba jeden absolútny víťaz za každú z 11 kategórií bude vyhlásený počas galavečera v Máji v Dubrovníku.

Hlavným posolstvom súťaže sú inovácie, etika a úspech

Prežiť v tomto ekonomickom prostredí je veľmi ťažké, takže inovovať, prosperovať a rásť, ako tohtoroční držitelia ocenenia Ruban d´Honneur, je skutočne nevšedné. Európa potrebuje viac takýchto spoločností. Bravo všetkým,“ hovorí Adrian Tripp, CEO European Business Awards.

GEVORKYAN rovnako stále bojuje o hlasy verejnosti, kde si verejnosť vyberá „National Public Champion“, alebo inak povedané Národného šampióna verejnosti.

Hlasovať môžete tu: http://www.businessawardseurope.com/vote/detail-new/slovakia/20680

 

Chcem zahlasovať

 

Vyhrá spoločnosť s najväčším počtom hlasov, ktorej meno bude zverejnené 6. Marca. Pre viac informácií navštívte www.businessawardseurope.com

 

Pár produktov od firmy Gevorkyan:

 

 


Odoberajte novinky Biznis klubu na Váš mail

* indicates required


Vyjadri svoj názor

Prepájam podnikateľov, organizujem rôzne stretnutia a vzdelávacie aktivity zamerané na podnikateľov. Rád diskutujem na témy o podnikaní a usmerňujem správnymi otázkami - takto spoločne hľadáme odpovede a riešenia. Som členom Slovenskej živnostenskej komory (predseda krajskej zložky v Nitre). Mám rád kávu, vo voľnom čase brázdim hory na horskom bicykli.

Viac v kategórii Marketing

Najčítanejšie:

Sledujte nás na Facebooku:OdporúčameOdporúčame:

Autori článkov pre portál:

Biznisklub.sk ISSN 2585-9250

Marek Štrba – šéfredaktor

Miroslav Gandžala – účtovníctvo

Ing. Michal Kučera – pokladnice, VRP

Ing. Ondrej Mizerák M. Sc. – podnikateľské poradenstvo

JUDr. Martin Bajužík – advokát

Mgr. Andrej Srnka – technické zabezpečenie / GDPR

JUDr. Katarína Kročková – ochrana osobných údajov / GDPR

Ing. Soňa Ondrejková – biznis mentoring a tvorba individuálnych biznis riešení

JUDr. Lenka Katríková – obchodné právo, ochrana osobných údajov, duševné vlastníctvo

JUDr. Zuzana Niederlandová – právo a legislatíva

Ing. Emil BURÁK, PhD. – ekonóm a daňový odborník

Peter Tomčány – účtovníctvo a účtovné poradenstvo

 

Zobraziť všetkých autorov

Na vrch