Spojte sa s nami:

Ponuka práce: samostatný účtovník / senior accountant pre spoločnosť Fontionnel & Co, Nové zámky

Podnikanie

Poradenská spoločnosť Fontionnel & Co obsadzuje pracovné miesto na pozícií samostatný účtovník / senior accountant na trvalý pracovný pomer respektíve možnosť práce aj formou SZČO.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce spočíva v komplexnej správe účtovnej a mzdovej agendy pre klientov spoločnosti Fontionnel & Co ako aj sesterských spoločností v rámci skupiny. Pod komplexnou správou rozumieme priamu komunikáciu s klientom, preberanie dokladovej a účtovnej evidencie, spracovanie dokladovej a účtovnej evidencie v rámci sústavy jednoduchého a podvojného účtovníctva, práca v ekonomickom systéme Pohoda, vypracovávanie a podávanie výkazov pre finančnú správu, sociálnu poisťovňu, zdravotné poisťovne, prípadne iné zainteresované autority. Súčasťou pracovnej náplne je aj komunikácia s príslušnými orgánmi.

Menovite:

Agenda DPH, DPPO, daň z motorových vozidiel, daň z nehnuteľnosti.

Mzdová a personálna agenda.

Štatistické vykazovanie, príprava podkladov pre INTRASTAT.

Zamestnanecké výhody, benefity

Vynikajúci kolektív, progresívne nadobúdanie cenných skúseností, vzdelávanie.

Finančné aj nefinančné benefity.

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie prebieha v 3 fázach:

1) zaslanie CV + telefonát,

2) pracovný pohovor 1 kolo,

3) pracovný pohovor 2 kolo.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

Termín ukončenia výberového konania je daný výberom vhodného uchádzača.

Požiadavky na zamestnanca

– Minimálne stredoškolské vzdelanie v odbore účtovníctvo + 1.stupeň vysokoškolského vzdelania v odbore účtovníctvo,

– Praktické skúsenosti minimálne 2 roky v oblastiach uvedených v náplni práce (hlavne vedenie účtovníctva v sústave jednoduchého, podvojného účtovníctva, spracovávanie DPH, DPPO),

– Anglický alebo maďarský jazyk aktívne na komunikatívnej úrovni,

– Používanie ekonomického softvéru Pohoda – výhodou,

– Používanie iných softvérových nástrojov – výhodou,

– Komunikatívnosť, precíznosť, chuť pracovať a vzdelávať sa,

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

– Stredoškolské vzdelanie v odbore účtovníctvo + 1.stupeň vysokoškolského vzdelania v odbore účtovníctvo

– 2. stupeň vysokoškolského vzdelania v oblasti účtovníctvo / audit , podnikové hospodárstvo

– 3. stupeň vysokoškolského vzdelania v oblasti účtovníctvo / audit, podnikové hospodárstvo

Vzdelanie v odbore:

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské vzdelanie v odbore účtovníctvo + 1.stupeň vysokoškolského vzdelania v odbore účtovníctvo

Odmena / plat:

od 900 € do 2 000 € / mesiac

Charakteristika spoločnosti

Spoločnosť Fontionnel & Co s.r.o. pôsobí na trhu poradenských a účtovníckych služieb od roku 2010. V súčasnosti spravuje viac než 130 aktívnych spoločností pôsobiacich v segmentoch výroby, služieb, medzinárodného obchodu ako aj e-commerce.

Momentálna regionálna pôsobnosť zahŕňa Slovenskú republiku, Maďarsko a Českú republiku prostredníctvom vlastnej pobočky v Prahe. Úspešné prípady Fontionnel realizoval okrem väčšiny štátov EU aj v USA New York, Singapúre, Hongkongu. Fontionnel taktiež úspešne obhajoval záujmy malého a stredného podnikania pred Komisiou EU v Bruseli. Sesterskou spoločnosťou Fontionnelu je aj softvérová spoločnosť FLOWii, ktorá spravuje rovnomenný cloudový softvér s viac ako 2000 užívateľmi.

Kontakt na spoločnosť:

mail: info@fontionnel.sk

webstránka: www.fontionnel.sk

Odoberajte novinky Biznis klubu na Váš mail

* indicates required

Vyjadri svoj názor

Prepájam podnikateľov, organizujem rôzne stretnutia a vzdelávacie aktivity zamerané na podnikateľov. Rád diskutujem na témy o podnikaní a usmerňujem správnymi otázkami - takto spoločne hľadáme odpovede a riešenia. Som členom Slovenskej živnostenskej komory (predseda krajskej zložky v Nitre). Mám rád kávu, vo voľnom čase brázdim hory na horskom bicykli.

Viac v kategórii Podnikanie

Najčítanejšie:

Sledujte nás na Facebooku:

Odporúčame

Odporúčame:

Autori článkov pre portál:

Biznisklub.sk ISSN 2585-9250

Marek Štrba – šéfredaktor

Miroslav Gandžala – účtovníctvo

Ing. Michal Kučera – pokladnice, VRP

Ing. Ondrej Mizerák M. Sc. – podnikateľské poradenstvo

JUDr. Martin Bajužík – advokát

Mgr. Andrej Srnka – technické zabezpečenie / GDPR

JUDr. Katarína Kročková – ochrana osobných údajov / GDPR

Ing. Soňa Ondrejková – biznis mentoring a tvorba individuálnych biznis riešení

JUDr. Lenka Katríková – obchodné právo, ochrana osobných údajov, duševné vlastníctvo

JUDr. Zuzana Niederlandová – právo a legislatíva

Ing. Emil BURÁK, PhD. – ekonóm a daňový odborník

Peter Tomčány – účtovníctvo a účtovné poradenstvo

Zobraziť všetkých autorov

Na vrch