Spojte sa s nami:

Predaj zabehnutého SKLENÁRSTVA a RAMÁRSTVA vo výbornej lokalite. Nitriansky kraj

Novinky

Predaj zabehnutého SKLENÁRSTVA a RAMÁRSTVA vo výbornej lokalite. Nitriansky kraj

Písal sa rok 2017, kedy sa dvaja kamaráti rozhodli začať podnikať v sklenárskom a ramárskom remesle. Do tej doby o tomto druhu podnikania nevedeli nič – nemali žiadne skúsenosti ani so samotným remeslom. Po prieskume trhu zistili, že vybudujú svoju vlastnú firmu od nuly, nakoľko ich požiadavkám v tejto lokalite nič nevyhovovalo. A tak sa aj stalo.

Priestor, v ktorom bola iba pavučina, prach a bordel – premenili na fungujúci a prosperujúci podnik (na začiatku to malo byť iba ako hobby). Prispôsobenie priestorov od podláh, cez steny a „skultúrnenie“ bola samozrejmosť. Prišlo na rad strojové vybavenie, ktoré sa postupom času rozširovalo až do dnešného stavu.

Nájdeme tu strojové vybavenie, ktoré v okruhu 30 km nemá k dispozícii žiadna podobne zameraná dielňa, nájdu sa aj zákazky / objednávky, ktoré nevedia spracovať ani zabehnuté firmy ešte vo väčšej vzdialenosti, či v iných okolitých regiónoch. Firma si našla svoje miesto na slovenskom trhu aj za tak pomerne krátky čas a spokojní zákazníci sa radi vracajú a odporúčajú ju. Výhodou je aj skvelá geografická poloha mesta v blízkosti diaľnice / hlavného ťahu, v ktorom sa spoločnosť nachádza.

Nepredáva sa iba akýsi priestor, ale i dobré meno firmy, ako aj celá databáza partnerov, s ktorými sa spolupracuje a know-how.

Skladové zásoby sklenených tabúľ

Výhody prevádzky – niekoľko faktov, prečo sa rozhodnúť pre kúpu práve tejto firmy

Priestor prevádzky sklenárstva sa nachádza priamo na sídlisku – teda domáci ľudia poznajú firmu a denne okolo nej prejde veľké množstvo ľudí. V blízkosti sa nachádza aj niekoľko obchodných centier a obchodných reťazcov. Samotná prevádzka nie je iba výrobná „hala“, ale slúži aj ako obchod, v ktorom je možné vybrať si z aktuálnych ponúk rámov, skiel, služieb alebo sa poradiť priamo s odborníkmi pri objednávke na mieru. Pre firmu pracujú dvaja dlhoroční a skúsení zamestnanci.

Firma je sebestačná a dokáže generovať zisk už v prvý deň samotnej kúpy spoločnosti. Majitelia sú ochotní poradiť a usmerniť aj s know – how, ktoré je taktiež veľmi dôležité.

No smerovanie a budúcnosť firmy má už v rukách iný šťastlivec. Budete to Vy?

Veľké množstvo rámových líšt skladom + stroje na opracovanie

Veľké množstvo rámových líšt skladom + stroje na opracovanie

Inovácie a napredovanie sklenárstva s novým majiteľom

Zakladatelia mali a stále majú svoje vízie, ktoré však kvôli časovému zaneprázdneniu a iným podnikateľským aktivitám nestíhajú realizovať a rozvíjať. Čo je veľká škoda. Vo firme vidia silný potenciál a chcú ju podať ďalej v dobrej kondícii. Svoje podnikanie rozbehli na tom, že ak chcú mať úspešný biznis – musia inovovať a prispôsobovať sa požiadavkám trhu, byť konkurencie schopný a to najhlavnejšie – zostať ľudský. Mať spokojných klientov nielen spomedzi ľudí jednotlivcov a rôznych kutilov, ale aj firiem, ktoré sa pohybujú v tomto odvetví – stavební developeri, stolári, umelci a pod. Cieľová skupina môže byť ešte väčšia.

Samozrejme, k tomu patrí strojové vybavenie a služby, ktoré sú ojedinelé – ktoré v bežnom sklenárstve nenájdeme. Inovačné myslenie by mal mať aj nový majiteľ a pokračovať v začatom úspešnom biznise. Ten so sebou prináša mnoho možností na ďalší rozvoj a napredovanie firmy. Čo v praxi znamená, že ak sa firma bude vyvíjať a investovať do nových technológií – môže preraziť v oblasti, kde je na Slovensku minimálna konkurencia alebo zatiaľ žiadna.

Chcete vidieť cenu, podmieny a viac fotografií + strojové vybavenie sklenárstva? Kontaktujte nás na info@biznisklub.sk

CHCEM VEDIEŤ VIAC INFORMÁCII O PREDAJI + KONTAKT

 

 

Máte na predaj zabehnutú firmu? Kontaktujte nás mailom =>> info@biznisklub.sk

 

 

 

Odoberajte novinky Biznis klubu na Váš mail

* indicates required

 

Vyjadri svoj názor
Pokračovať v čítaní
Mohlo by sa Vám páčiť

Prepájam podnikateľov, organizujem rôzne stretnutia a vzdelávacie aktivity zamerané na podnikateľov. Rád diskutujem na témy o podnikaní a usmerňujem správnymi otázkami - takto spoločne hľadáme odpovede a riešenia. Som členom Slovenskej živnostenskej komory (predseda krajskej zložky v Nitre). Mám rád kávu, vo voľnom čase brázdim hory na horskom bicykli.

Viac v kategórii Novinky

Najčítanejšie:

Sledujte nás na Facebooku:OdporúčameOdporúčame:

Autori článkov pre portál:

Biznisklub.sk ISSN 2585-9250

Marek Štrba – šéfredaktor

Miroslav Gandžala – účtovníctvo

Ing. Michal Kučera – pokladnice, VRP

Ing. Ondrej Mizerák M. Sc. – podnikateľské poradenstvo

JUDr. Martin Bajužík – advokát

Mgr. Andrej Srnka – technické zabezpečenie / GDPR

JUDr. Katarína Kročková – ochrana osobných údajov / GDPR

Ing. Soňa Ondrejková – biznis mentoring a tvorba individuálnych biznis riešení

JUDr. Lenka Katríková – obchodné právo, ochrana osobných údajov, duševné vlastníctvo

JUDr. Zuzana Niederlandová – právo a legislatíva

Ing. Emil BURÁK, PhD. – ekonóm a daňový odborník

Peter Tomčány – účtovníctvo a účtovné poradenstvo

 

Zobraziť všetkých autorov

Na vrch