Spojte sa s nami:

Rok 2018 bol pre content marketingovú agentúru ContentFruiter prelomový

Marketing

Rok 2018 bol pre content marketingovú agentúru ContentFruiter prelomový

Pre viacerých klientov úspešne pracuje niekoľko rokov, za posledný rok zdvojnásobila počet klientov, získala prvé umiestnenia v medzinárodnej súťaži a vytvorila na trhu už niekoľko informačných lídrov. To je aktuálna vizitka agentúry ContentFruiter prvej čisto content marketingovej agentúry na Slovensku.

Odporúčame :  Súťaž MastersGate 2019: Registrácia pre eshopy je už otvorená

Aktuálne má agentúra spustených 14 content marketingových projektov z rôznych odvetví, niektoré z nich dvojjazyčne v slovenčine i češtine. Rok 2019 bude aj jej štvrtým rokom spolupráce so spoločnosťou Viessmann, ktorá bola jedným z prvých klientov agentúry. Najnovším klientom je od konca roka 2018 známa francúzska značka Legrand.

„Chceme aj naďalej zvyšovať povedomie o content marketingu ako takom, a zároveň stabilne pracovať na zvyšovaní kvality našich projektov. Content marketing nemá pre klienta tvoriť iba pekný obsah, ale z dlhodobého hľadiska má prinášať výkon a napĺňať jeho ciele. Takto nastavujeme aj naše projekty,“ hovorí o víziách v roku 2019 Roman Kleman, CEO agentúry.

ContentFruiter – úspešné projekty nielen pre slovenský trh

Agentúra už viac ako rok pôsobí aj na českom trhu. Okrem bežiacich českých projektov sa tu rozhodla odbornou porotou nechať posúdiť svoje doterajšie práce v súťaži Fénix Content Marketing. Výsledky povzbudili, nakoľko sa oba jej prihlásené projekty ocitli na shortliste.

„Pri našej prvej účasti v tejto súťaži zabodovali oba naše projekty a boli sme takto ocenení vôbec ako jediná agentúra so slovenskými projektami,“ zdôrazňuje Patrik Vavrovič, managing director agentúry. Projekt Krytina.sk pre značku krytín Terran v kategórii online magazínov a projekt Naša voda pre klienta Minerálne vody a.s. v kategórii content marketingová stratégia.

„Na českom trhu pôsobí viacero content marketingových agentúr a aj Asociace content marketingu, je našim záujmom angažovať sa tu ešte výraznejšie,“ dopĺňa ďalšiu odvážnu víziu Kleman.

Medzi ďalšie projekty agentúry ContentFruiter za rok 2018 patrí napríklad už ročný a veľmi úspešný projekt Čaro dreva, vytvorený pre značky BelinkaBori klienta Helios Slovakia, a čerstvo spustený projekt TravelCase pre spoločnosť Tatry mountain resorts.Projekt Krytina.sk, ktorý spravuje agentúra už 3 roky sa stal významným a uznávaným v segmente striech. V minulom roku taktiež agentúra naštartovala projekty napríklad pre spoločnosti STAVMAT Stavebniny, GLS Slovakia, Schill Dental Clinic, SOVA digital, SHP Group pre značku Harmony, či a pre spoločnosť Marsann IT.

Odporúčame :  Podnikatelia, spojte sa! Podujatie sa koná 16.-17. apríla 2019 v Žiline. Registrujte sa

 „Teší nás, že stále viac klientov v rôznych segmentoch, vrátane trhových lídrov, si uvedomuje silu content marketingu a začína robiť prvé kroky v snahe obsadiť post informačného lídra“, uzatvára Vavrovič.


O agentúre:

Agentúra ContentFruiter vznikla ako vôbec prvá čisto content marketingová agentúra na Slovensku. Jej zakladateľ, Roman Kleman, v súčasnosti CEO agentúry, pracuje s content marketingom od roku 2014. ContentFruiter potom založil v roku 2016 spolu s Patrikom Vavrovičom, súčasným managing directorom.

Agentúra disponuje vlastným overeným know-how a jej tím tvoria špecialisti pozostávajúci z analytikov, stratégov, novinárov, online špecialistov, kreatívcov, grafikov, webových vývojárov či dizajnérov. V roku 2017 vznikla česká pobočka so sídlom v Prahe. Poslaním agentúry je vytvárať z klientov informačných lídrov, ktorí profitujú a rastú vďaka strategickej práci s užitočným obsahom. Jej víziou je stať sa uznávanou autoritou pre content marketing v strednej Európe.

 

Vyjadri svoj názor

Prepájam podnikateľov, organizujem rôzne stretnutia a vzdelávacie aktivity zamerané na podnikateľov. Rád diskutujem na témy o podnikaní a usmerňujem správnymi otázkami - takto spoločne hľadáme odpovede a riešenia. Som členom Slovenskej živnostenskej komory (predseda krajskej zložky v Nitre). Mám rád kávu, vo voľnom čase brázdim hory na horskom bicykli.

Viac v kategórii Marketing

Najčítanejšie:

Sledujte nás na Facebooku:OdporúčameOdporúčame:

Autori článkov pre portál:

Biznisklub.sk ISSN 2585-9250

Marek Štrba – šéfredaktor

Miroslav Gandžala – účtovníctvo

Ing. Michal Kučera – pokladnice, VRP

Ing. Ondrej Mizerák M. Sc. – podnikateľské poradenstvo

JUDr. Martin Bajužík – advokát

Mgr. Andrej Srnka – technické zabezpečenie / GDPR

JUDr. Katarína Kročková – ochrana osobných údajov / GDPR

Ing. Soňa Ondrejková – biznis mentoring a tvorba individuálnych biznis riešení

JUDr. Lenka Katríková – obchodné právo, ochrana osobných údajov, duševné vlastníctvo

JUDr. Zuzana Niederlandová – právo a legislatíva

Ing. Emil BURÁK, PhD. – ekonóm a daňový odborník

Peter Tomčány – účtovníctvo a účtovné poradenstvo

 

Zobraziť všetkých autorov

Na vrch