Spojte sa s nami:

Skvalitnite seba i Váš biznis vďaka štúdiu MBA na Business Insitut

Marketing

Skvalitnite seba i Váš biznis vďaka štúdiu MBA na Business Insitut

Trh a konkurencia v managemente sú prísni. Vedieť konkurenčný boj ustáť,  pri najlepšom vyhrať znamená zlepšovať samého seba. Byť o krok vpred a viac pripravený na situácie, ktoré môžu nastať. Vďaka štúdiu MBA budete pripravený a vo svojom konkurenčnom boji zvíťazíte.

Každý, kto sa pohybuje v strednom či vyššom managemente, sa už určite stretol s americkým titulom MBA, ktorý sa píše za menom. Nie je tajomstvom, že sa teší veľkej obľube a to hlavne medzi vedúcimi pracovníkmi a profesionálmi pôsobiacimi v oblasti managementu, financií, marketingu a pod. Mnohých ľudí napadne otázka, kde majú študovať a ktorá vzdelávacia inštitúcia je tá správna.

Business Institut sa radí dlhodobo medzi najprestížnejšie MBA školy v Česku. Úspešne si buduje svoje kvalitné renomé aj na Slovensku, konkrétne v Bratislave. Dlhodobo sa radí medzi najväčšie inštitúcie svojho druhu. Bránami Business Institutu prešli stovky úspešných a spokojných absolventov. Mnohí z nich zanechávajú pozitívne referencie a spomínajú na svoje štúdium v dobrom a jednoznačne odporúčajú.

„Business Institut je správna voľba pre tých, ktorí sa chcú posunúť profesijne a osobnostne zase o kus ďalej. Ak by mi niekto teraz položil otázku, či by som štúdium podstúpil znova s ​​tým, čo už dnes o štúdiu viem, moja odpoveď by bola jednoznačná: Rozhodne áno a tešil by som sa.“ uviedol absolvent, ktorý aktuálne zastáva pozíciu manažéra distribúcie pivovaru Budejovický Budvar. Čítať osobné referencie absolventov MBA sa iste vyplatí, pretože ak si nie ste istý alebo váhate nad výberom programu, tak vám môžu pomôcť.

V kombinovanej forme MBA štúdia môžete študovať na Business Institute v Bratislave

V ponuke je program MBA Management, organizácia a riadenie, ktorý vás naučí určovať strategické ciele Vášho podniku, optimalizovať a analyzovať procesy v ňom a v neposlednom rade aj vytvoriť pozitívnu image.

Veľkou devízou je profesionálny tím lektorov ponúkajúcih kvalitný koncept štúdia, ktorý premieta teoretické problémy priamo do praxe a vďaka tomu je štúdium úzko prepojené s praxou. Ďalšou z výhod je knižnica s vyše 4200 titulmi od spoločnosti GRADA, ktorú máte plne k dispozícií v študentskej sekcií. Výučba jednotlivých programov prebieha v českom jazyku s akceptáciou slovenčiny.

Bezkonkurenčne najväčšou pridanou hodnotou sú lektorské semináre na konkrétne témy z praxe vedené úspešnými a inšpiratívnymi ľuďmi z biznisu. Sú nadrámec štúdia a ponúkajú skvelú možnosť na networking a získanie prémiových znalostí, ktoré na žiadnej vzdelávacej inštitúcií nenájdete.

Nový cyklus začína už v októbri a záujem o štúdium stále rastie. Neváhajte už ani chvíľu a zaistite si svoje miesto. Podanie prihlášky je rýchle a nezaberie ani 2 minútky. Ak chctete skvalitniť seba i Váš biznis, štúdium MBA na Business Institut je pre vás tá správna cesta.

 

Chcem vedieť viac o vzdelávaní a titule MBA

 

Vyjadri svoj názor

Prepájam podnikateľov, organizujem rôzne stretnutia a vzdelávacie aktivity zamerané na podnikateľov. Rád diskutujem na témy o podnikaní a usmerňujem správnymi otázkami - takto spoločne hľadáme odpovede a riešenia. Som členom Slovenskej živnostenskej komory (predseda krajskej zložky v Nitre). Mám rád kávu, vo voľnom čase brázdim hory na horskom bicykli.

Viac v kategórii Marketing

Najčítanejšie:

Sledujte nás na Facebooku:OdporúčameOdporúčame:

Autori článkov pre portál:

Biznisklub.sk ISSN 2585-9250

Marek Štrba – šéfredaktor

Miroslav Gandžala – účtovníctvo

Ing. Michal Kučera – pokladnice, VRP

Ing. Ondrej Mizerák M. Sc. – podnikateľské poradenstvo

JUDr. Martin Bajužík – advokát

Mgr. Andrej Srnka – technické zabezpečenie / GDPR

JUDr. Katarína Kročková – ochrana osobných údajov / GDPR

Ing. Soňa Ondrejková – biznis mentoring a tvorba individuálnych biznis riešení

JUDr. Lenka Katríková – obchodné právo, ochrana osobných údajov, duševné vlastníctvo

JUDr. Zuzana Niederlandová – právo a legislatíva

Ing. Emil BURÁK, PhD. – ekonóm a daňový odborník

Peter Tomčány – účtovníctvo a účtovné poradenstvo

 

Zobraziť všetkých autorov

Na vrch