Spojte sa s nami:

Spôsoby financovania kuchyne

ilustračný obrázok: pixabay.com

Novinky

Spôsoby financovania kuchyne

Každý chce mať krásnu kuchyňu, ktorú tvorí príťažlivá kuchynská linka a ďalšie spotrebiče. No keďže ide o pomerne drahú záležitosť, nie vždy sa na kuchyňu nájde dostatok financií. Nemusíte ale okamžite vytiahnuť balík peňazí, pretože našťastie je spôsobov financovania kuchyne hneď niekoľko.

Spotrebiče, ktoré potrebujete

Mikrovlnná rúra, elektrická rúra, vstavaná chladnička, automatický kávovar – to všetko tvorí vybavenie mnohých kuchýň. Už si stačí len vybrať tie správne kúsky, ktoré vám budú vyhovovať z hľadiska vlastností, dizajnu, no aj po finančnej stránke.

Ako môžete spotrebiče a vlastne celú kuchyňu financovať?

Kuchyňu si môžete s Mall.sk zariadiť aj na splátky. Proces nie je vôbec zložitý. Spôsobov financovania je dokonca hneď niekoľko.

Na Mall.sk si akýkoľvek nákup môžete rozložiť do splátok. Splátky je možné vybaviť komfortne, z pohodlia vášho domova. Stačí vám k tomu pripojenie na internet. Ide iba o pár kliknutí, zdržiavať vás nebudú ani zbytočné formuláre. Ako nakúpiť na splátky a aké spôsoby financovania sú k dispozícii?

Fotog od užívateľa Dmitry Zvolskiy zo služby Pexels

Kuchyňa na splátky s Ahoj

Tovar musí mať hodnotu aspoň 100 eur. Ak túto podmienku splníte, následne si môžete v košíku zvoliť možnosť nákup na splátky. Samozrejme, ten je umožnený iba osobám nad 18 rokov. Po odoslaní objednávky je preto nutné doložiť aj doklad totožnosti, ktorý váš vek a slovenské občianstvo alebo trvalý pobyt na Slovensku potvrdí.  Hneď, ako bude žiadosť o nákup na splátky schválená, objednávka sa potvrdí a vám príde informácia o jej doručení.

Ahoj ponúka hneď niekoľko možností splácania. Môžete si vybrať možnosť “Chcem splatiť rýchlo”. Doba splácania v tom prípade trvá 12 mesiacov a výška mesačnej splátky je závislá na cene tovaru.  Ak sa rozhodnete pre nízku splátku, musíte počítať s tým, že splácať tovar budete namiesto 12-tich mesiacov 24 mesiacov. V oboch prípadoch čiastku za daný tovar preplatíte. Samozrejme, Ahoj ponúka aj splácať v režime nulového navýšenia, kedy doba splácania trvá približne 10 mesiacov a výsledná čiastka je rovnaká, akoby ste ju zaplatili celú hneď pri nákupe.

Kuchyňa na splátky s Cetelem

Druhou možnosťou je financovať kuchyňu prostredníctvom splátkového programu Cetelem. Cetelem ponúka hneď niekoľko možností. Produkt môžete splatiť rýchlo, a to za 12 mesiacov, kedy produkt preplatíte iba minimálne. Alternatívou je voľba nízkej splátky. Splácanie v tomto prípade trvá približne 13 až 60 mesiacov. Splátka je extra nízka, avšak finálne zaplatíte za produkt na úrokoch viac ako v predchádzajúcom prípade.

Podať žiadosť je jednoduché. Po odoslaní objednávky požiadate o spotrebiteľský úver, ktorý vám stránka Mall.sk ponúkne. Schválenie žiadosti trvá iba krátky okamih. Hneď, ako bude úver schválený, Mall.sk objednávku spracuje.

Samozrejme, možností a spôsobov financovania je určite viac. Ak ste napríklad brali na nehnuteľnosť hypotéku, ktorú splácate a práve chystáte rekonštrukciu, môžete požiadať o  jej navýšenie. Zväčša ide o doplnkové časti úveru, ktoré je možno použiť pre účely bývania. Navýšenie mnoho bánk ponúka za rovnako výhodnú sadzbu ako tú, ktorú máte dohodnutú pri hlavnej hypotéke.

Odporúčame :  Poštová banka výhodné úroky pri hypotékach nemení. Zníženie splátok je preto rozumnejšie ako ich odklad
Odporúčame :  Som živnostník a chcem hypotéku, čo všetko ma čaká?

 

Vyjadri svoj názor

Prepájam podnikateľov, organizujem rôzne stretnutia a vzdelávacie aktivity zamerané na podnikateľov. Rád diskutujem na témy o podnikaní a usmerňujem správnymi otázkami - takto spoločne hľadáme odpovede a riešenia. Som členom Slovenskej živnostenskej komory (predseda krajskej zložky v Nitre). Mám rád kávu, vo voľnom čase brázdim hory na horskom bicykli.

Viac v kategórii Novinky

Najčítanejšie:

Sledujte nás na Facebooku:OdporúčameOdporúčame:

Autori článkov pre portál:

Biznisklub.sk ISSN 2585-9250

Marek Štrba – šéfredaktor

Miroslav Gandžala – účtovníctvo

Ing. Michal Kučera – pokladnice, VRP

Ing. Ondrej Mizerák M. Sc. – podnikateľské poradenstvo

JUDr. Martin Bajužík – advokát

Mgr. Andrej Srnka – technické zabezpečenie / GDPR

JUDr. Katarína Kročková – ochrana osobných údajov / GDPR

Ing. Soňa Ondrejková – biznis mentoring a tvorba individuálnych biznis riešení

JUDr. Lenka Katríková – obchodné právo, ochrana osobných údajov, duševné vlastníctvo

JUDr. Zuzana Niederlandová – právo a legislatíva

Ing. Emil BURÁK, PhD. – ekonóm a daňový odborník

Peter Tomčány – účtovníctvo a účtovné poradenstvo

 

Zobraziť všetkých autorov

Na vrch