Spojte sa s nami:

Súťaž MastersGate 2019: Registrácia pre eshopy je už otvorená

Marketing

Súťaž MastersGate 2019: Registrácia pre eshopy je už otvorená

V poradí 4. ročník unikátnej súťaže pre eshopy MastersGate otvára svoje brány 9. januára 2019. Zažite aj vy hviezdny pocit víťazstva vo svojej kategórií a zaraďte sa tak medzi úspešné eshopy z Česko-Slovenska. Pre víťazov bude pripravený opäť ročný ak­ce­le­račný prog­ram, ktorý na­štar­tuje vaše ambície tým správ­nym sme­rom. 

Súťaž MastersGate 2019

V roku 2019 sa už po štvrtýkrát uskutoční finále súťaže pre eshopy MastersGate Awards, so slávnostným vyhlásením víťazov na digitálnej konferencii MastersGate Digital Summit 2019. Cieľom súťaže je podporiť rast a expanziu šikovných podnikateľov, ktorí síce majú čo ponúknuť, no potrebujú odbornú pomoc.

Nad celým priebehom súťaže dozerá odborná porota v zložení úspešných digitálnych firiem akými sú ui42, Daren&Curtis, Volis International ako aj odborný garant z praxe eshop GymBeam. Práve eshop GymBeam prešiel prvým kolom súťaže a za pomoci odborných konzultácií ako aj ďalších výhier od partnerov súťaže, patrí momentálne medzi najrýchlejšie rastúce eshopy v strednej Európe.
Prihláste sa do súťaže aj vy a zaraďte sa tak medzi úspešné eshopy!

Chcem sa prihlásiť do SÚŤAŽE

 

Súťaží sa už štandardne v štyroch kategóriách (bližšie informácie). Pre každú sa pripravujú skutočne atraktívne ceny, tak aby čo najviac pomohli pri dosahovaní vytýčených cieľov prihlásených eshopov. Každá z kategórií má vlastného odborného garanta. Ten bude počas celého akceleračného programu svojimi skúsenosťami a knowhow pomáhať víťazovi svojej kategórie k jeho ceste rastu.

“Výhru v súťaži si veľmi vážim. Jednoznačne to nášmu eshopu pomohlo. Skvelé výhry ako stretnutie a konzultácie v agentúre ui42 s veľmi užitočnými UX tipmi, v agentúre Daren&Curtis, ktorá mi otvorila oči, stretnutie so skvelým ambasádorom Jarom Chrapkom priamo v Dedolese, kde som videla ako funguje top eshop, FB a Google konzultácie, Saec. Určite odporúčam a ďakujem za všetko .. zo srdca lovel povedala Eva Brčáková, víťaz kategórie Rising Stars 2018.

Túžite aj vy posunúť svoj eshop raketovým tempom, expandovať, či hľadáte odborného konzultanta alebo investora? Prihláste sa aj vy do súťaže MastersGate Awards.

Chcem sa prihlásiť do SÚŤAŽE

 

Viac informácií nájdete na webe, v sekci súťaže – www.mastersgate.com/sutaz

 

Vyjadri svoj názor

Prepájam podnikateľov, organizujem rôzne stretnutia a vzdelávacie aktivity zamerané na podnikateľov. Rád diskutujem na témy o podnikaní a usmerňujem správnymi otázkami - takto spoločne hľadáme odpovede a riešenia. Som členom Slovenskej živnostenskej komory (predseda krajskej zložky v Nitre). Mám rád kávu, vo voľnom čase brázdim hory na horskom bicykli.

Viac v kategórii Marketing

Najčítanejšie:

Sledujte nás na Facebooku:OdporúčameOdporúčame:

Autori článkov pre portál:

Biznisklub.sk ISSN 2585-9250

Marek Štrba – šéfredaktor

Miroslav Gandžala – účtovníctvo

Ing. Michal Kučera – pokladnice, VRP

Ing. Ondrej Mizerák M. Sc. – podnikateľské poradenstvo

JUDr. Martin Bajužík – advokát

Mgr. Andrej Srnka – technické zabezpečenie / GDPR

JUDr. Katarína Kročková – ochrana osobných údajov / GDPR

Ing. Soňa Ondrejková – biznis mentoring a tvorba individuálnych biznis riešení

JUDr. Lenka Katríková – obchodné právo, ochrana osobných údajov, duševné vlastníctvo

JUDr. Zuzana Niederlandová – právo a legislatíva

Ing. Emil BURÁK, PhD. – ekonóm a daňový odborník

Peter Tomčány – účtovníctvo a účtovné poradenstvo

 

Zobraziť všetkých autorov

Na vrch