Spojte sa s nami:

VI. ročník EPI konferencie: Odpadové hospodárstvo

Novinky

VI. ročník EPI konferencie: Odpadové hospodárstvo

Neustále meniace sa pravidlá a postupy pre nakladanie s odpadmi zapríčinili stav, kedy je odpadové hospodárstvo na Slovensku vysoko regulované a, žiaľ, aj vysoko administratívne náročné.

Aj z toho dôvodu organizuje spoločnosť Poradca podnikateľa v dňoch 12. – 13. marca 2020 v poradí už VI. ročník EPI konferencie „Odpadové hospodárstvo 2020“.

Ide o prestížnu EPI konferenciu, ktorá vytvára jedinečný priestor pre stretnutie samotných tvorcov zákona, odbornej obce či predstaviteľov z praxe, a tým každoročne zabezpečuje pre účastníkov bohatý prísun cenných informácií, ako aj komplexný pohľad na zmeny v právnych normách a ich dosah pre prax v najbližších rokoch.

Program konferencie zahŕňa podrobný prierez aktualizovanou legislatívou, súčasnými trendmi „odpadárskymi“ riešeniami, vďaka čomu si prídu na svoje nielen začínajúci podnikatelia, ale aj spoločnosti s dlhoročným fungovaním na slovenskom a zahraničnom trhu.

Odborný program počas obidvoch dní bude tradične zavŕšený panelovými diskusiami k tejto zložitej problematike, ktorá dlhoročne patrí medzi „strašiaka“ našich podnikateľov, verejnú a štátnu správu alebo ďalšiu verejnosť.

Do pozornosti vám dávame aj informáciu o mieste konania konferencie. Po minuloročnom úspechu sa toto 2-dňové podujatie opäť koná v jednej z najkrajších častí Nízkych Tatier, kde si okrem lukratívnych priestorov Hotela Grand Jasná môžu účastníci vychutnať aj jedinečné wellness služby, spoločenské posedenie s tombolou o hodnotné ceny či relax a prechádzky po okolí Demänovskej Doliny.

Informácie a predaj vstupeniek:

Web: www.profivzdelavanie.sk

Tel.: +041 70 53 415

Email: profivzdelavanie@pp.sk

Chcem si objednať vstupenku

 

Vyjadri svoj názor

Prepájam podnikateľov, organizujem rôzne stretnutia a vzdelávacie aktivity zamerané na podnikateľov. Rád diskutujem na témy o podnikaní a usmerňujem správnymi otázkami - takto spoločne hľadáme odpovede a riešenia. Som členom Slovenskej živnostenskej komory (predseda krajskej zložky v Nitre). Mám rád kávu, vo voľnom čase brázdim hory na horskom bicykli.

Viac v kategórii Novinky

Najčítanejšie:

Sledujte nás na Facebooku:OdporúčameOdporúčame:

Autori článkov pre portál:

Biznisklub.sk ISSN 2585-9250

Marek Štrba – šéfredaktor

Miroslav Gandžala – účtovníctvo

Ing. Michal Kučera – pokladnice, VRP

Ing. Ondrej Mizerák M. Sc. – podnikateľské poradenstvo

JUDr. Martin Bajužík – advokát

Mgr. Andrej Srnka – technické zabezpečenie / GDPR

JUDr. Katarína Kročková – ochrana osobných údajov / GDPR

Ing. Soňa Ondrejková – biznis mentoring a tvorba individuálnych biznis riešení

JUDr. Lenka Katríková – obchodné právo, ochrana osobných údajov, duševné vlastníctvo

JUDr. Zuzana Niederlandová – právo a legislatíva

Ing. Emil BURÁK, PhD. – ekonóm a daňový odborník

Peter Tomčány – účtovníctvo a účtovné poradenstvo

 

Zobraziť všetkých autorov

Na vrch