Spojte sa s nami:

WELCOME TO THE JUNGLE: Nová identita našej ZNAČKY

zdroj Welcome to the Jungle

Marketing

WELCOME TO THE JUNGLE: Nová identita našej ZNAČKY

Poslaním Welcome to the Jungle je už od roku 2015 pomáhať spoločnostiam získavať do ich radov tých najtalentovanejších ľudí, vybudovať pevné pracovné vzťahy so zamestnancami a poskytovať kandidátom čo najviac relevantných informácií o práci. Tu sa však práca vo Welcome to the Jungle ani zďaleka nekončí a teraz sa posúva zase o krok ďalej. Cieľom spoločnosti je stať sa silným partnerom, ktorý v neustále sa meniacom svete práce stojí po boku spoločností aj kandidátov a spoločne s nimi čelí novým výzvam a zmenám. 

Pre podporu tejto ambície vznikla nová vizuálna identita značky, ktorá je súčasťou webovej stránky, sociálnych sietí, firemných produktov a všetkých komunikačných nástrojov. Nový dizajn je modernejší a výraznejší, dokonale odráža celkovú filozofiu Welcome to the Jungle a zrozumiteľne vyjadruje to, čo Welcome to the Jungle ponúka. Tento nový dizajn z dielne interného tímu zároveň vyobrazuje firemnú kultúru a DNA spoločnosti Welcome to the Jungle: odvahu, úprimnosť a inšpiráciu.

SVIEŽI VIETOR NA NEUSTÁLE SA VYVÍJAJÚCOM TRHU

Welcome to the Jungle pôsobí vo vysoko konkurenčnom prostredí sveta práce. Aby vystúpili z radu, vsadili na technológie (nástroje SaaS a B2B, Welcome Kit a Welcome Home) a kvalitnú redakciu (na tvorbu obsahu), a tým všetky služby ešte viac prepojili. Túto základnú myšlienku reflektuje aj nové motto „Work for more“: Welcome to the Jungle je platformou, ktorá toho od práce vyžaduje „viac“ a ktorá chce využiť celý jej potenciál.

Welcome to the Jungle je dnes ťažiskom nového uvažovania o svete práce a o tom, čo predstavuje. Chce sa stať súčasťou zmien na tomto neustále sa vyvíjajúcom trhu a zo svojej pozície odborníka prispievať k budúcnosti udržateľnej práce.

Cieľom novej identity je teda potvrdiť pozíciu silnej značky Welcome to the Jungle a stať sa spoločným menovateľom všetkých jej aktivít, ktoré budú vďaka nej ešte konzistentnejšie. Najväčšou výzvou bolo tento nový projekt úspešne pretaviť do vizuálnej podoby.

GRAFICKY KONZISTENTNÉ PRODUKTY A KOMUNIKÁCIA

Aby zladili dizajn s našou misiou, vo Welcome to the Jungle menia svoje logo. Cieľom je zjednotiť všetky produkty a služby pod rovnakú značku Welcome to the Jungle a vytvoriť dokonalý súlad identity a všetkých materiálov.

Z dielne grafického štúdia Violaine & Jeremy pochádza tiež Welcome Font, navrhnutý špeciálne pre Welcome to the Jungle, ktorý sa na stránke používa od roku 2019. Stelesňuje osobnostné črty značky a dodáva typografii jasný vizuálny charakter. Druhý štýl písma Work Sans dodáva textom jednoduchšiu čitateľnosť.

Podobizeň nového, jedinečného loga dopĺňa predovšetkým žltá farba, a v rámci palety sekundárnych farieb boli zvolené odtiene čiernej, sivej, bielej a mandarínkovej.

Nová identita je doplnená aj ilustráciami a fotografiami vytvorenými špeciálne pre značku. Welcome to the Jungle nepoužíva fotobanky a spolieha sa výlučne na vlastné zdroje fotografií a ilustrácií a ďalej s nimi pracuje tak, aby si obrazový materiál zachoval svoju autenticitu.

Obrázky k článku:

 

 

Odporúčame :  Online kariérny showroom Proudly ohlásil nového vlastníka. Je ním Welcome to the Jungle - jednotka na európskom trhu s celosvetovými ambíciami

 

Vyjadri svoj názor

Prepájam podnikateľov, organizujem rôzne stretnutia a vzdelávacie aktivity zamerané na podnikateľov. Rád diskutujem na témy o podnikaní a usmerňujem správnymi otázkami - takto spoločne hľadáme odpovede a riešenia. Som členom Slovenskej živnostenskej komory (predseda krajskej zložky v Nitre). Mám rád kávu, vo voľnom čase brázdim hory na horskom bicykli.

Viac v kategórii Marketing

Najčítanejšie:

Sledujte nás na Facebooku:OdporúčameOdporúčame:

Autori článkov pre portál:

Biznisklub.sk ISSN 2585-9250

Marek Štrba – šéfredaktor

Miroslav Gandžala – účtovníctvo

Ing. Michal Kučera – pokladnice, VRP

Ing. Ondrej Mizerák M. Sc. – podnikateľské poradenstvo

JUDr. Martin Bajužík – advokát

Mgr. Andrej Srnka – technické zabezpečenie / GDPR

JUDr. Katarína Kročková – ochrana osobných údajov / GDPR

Ing. Soňa Ondrejková – biznis mentoring a tvorba individuálnych biznis riešení

JUDr. Lenka Katríková – obchodné právo, ochrana osobných údajov, duševné vlastníctvo

JUDr. Zuzana Niederlandová – právo a legislatíva

Ing. Emil BURÁK, PhD. – ekonóm a daňový odborník

Peter Tomčány – účtovníctvo a účtovné poradenstvo

 

Zobraziť všetkých autorov

Na vrch