Spojte sa s nami:

Získajte sídlo firmy tým najrýchlejším spôsobom

ilustračný obrázok / pixabay.com

Novinky

Získajte sídlo firmy tým najrýchlejším spôsobom

Život nám kladie pri snahe uspieť pod nohy rôzne prekážky. Najlepším spôsobom, ako sa s nimi vyrovnať, je brať ich ako výzvu. Výzvu, ktorá nás posunie vpred alebo naučí niečo nové. A práve podnikanie je jednou z takýchto výziev.

Možností, ako sa stať sám sebe pánom a pracovať na splnení vlastných cieľov

Ide však o úlohu, ktorá je náročná nielen fyzicky, ale aj časovo, pretože pri všetkých povinnostiach vám neostane čas na iné oblasti riadenia firmy.  Pokiaľ ale pri podnikaní využívate registračné sídlo firmy riadené cez internet, všetko bude jednoduchšie.

Ušetriť na sídle firmy čas aj financie môžete tým spôsobom, že sa rozhodnete využívať služby moderného virtuálneho sídla. Nevyžaduje si vašu starostlivosť, nepotrebujete platiť za jeho prevádzku a nemusíte v ňom ani fyzicky fungovať. O všetko sa postará firma, ktorá vám sídlo na tej najlepšej adrese prenajme.

ilustračná foto / pixabay.com

Sídlo firmy bez vlastnej kancelárie

Nové registračné sídlo firmy môžete využiť najmä vtedy, ak ste sa rozhodli podnikať v IT sfére, pracovať z domu, viesť účtovníctvo alebo mať stavebnú firmu. Možností je naozaj veľa, dôležité je, že vďaka službe registračného sídla môžete podnikať a nemusíte platiť drahý prenájom za klasickú prevádzku a zamestnancov v nej.

Odporúčame :  "Americký biznis" - ako začať podnikať v Amerike, prieskum trhu, založenie firmy. Rozhovor so Silviou Slobodovou

Čo vám sídlo firmy ponúka?

Nemusíte platiť za energie a spotrebu. Platíte iba za označenie, výhodnú adresu a lokalitu, možnosť využitia online evidenčného systému, v ktorom máte prehľad o doručenej pošte. Po spustení celého systému vám chodia notifikácie do e-mailu alebo SMS, viete, kto je odosielateľ, aká je váha zásielky a v prípade potreby aj to, čo v nej je. Poštu si necháte preposielať na vami zadanú adresu a o nič iné, ako o svoje podnikanie, sa nemusíte starať.

Pre založenie tohto virtuálneho sídla nemusíte nikam chodiť, stačí kliknúť na pár správnych odkazov a v priebehu niekoľkých dní sa môžete tešiť z adresy, vďaka ktorej spustíte svoje podnikanie naplno.

Chcem virtuálne sídlo pre svoje podnikanie

 

Vyjadri svoj názor
Pokračovať v čítaní
Mohlo by sa Vám páčiť

Prepájam podnikateľov, organizujem rôzne stretnutia a vzdelávacie aktivity zamerané na podnikateľov. Rád diskutujem na témy o podnikaní a usmerňujem správnymi otázkami - takto spoločne hľadáme odpovede a riešenia. Som členom Slovenskej živnostenskej komory (predseda krajskej zložky v Nitre). Mám rád kávu, vo voľnom čase brázdim hory na horskom bicykli.

Viac v kategórii Novinky

Najčítanejšie:

Sledujte nás na Facebooku:OdporúčameOdporúčame:

Autori článkov pre portál:

Biznisklub.sk ISSN 2585-9250

Marek Štrba – šéfredaktor

Miroslav Gandžala – účtovníctvo

Ing. Michal Kučera – pokladnice, VRP

Ing. Ondrej Mizerák M. Sc. – podnikateľské poradenstvo

JUDr. Martin Bajužík – advokát

Mgr. Andrej Srnka – technické zabezpečenie / GDPR

JUDr. Katarína Kročková – ochrana osobných údajov / GDPR

Ing. Soňa Ondrejková – biznis mentoring a tvorba individuálnych biznis riešení

JUDr. Lenka Katríková – obchodné právo, ochrana osobných údajov, duševné vlastníctvo

JUDr. Zuzana Niederlandová – právo a legislatíva

Ing. Emil BURÁK, PhD. – ekonóm a daňový odborník

Peter Tomčány – účtovníctvo a účtovné poradenstvo

 

Zobraziť všetkých autorov

Na vrch