nedeľa, 16 júna, 2024
HomeE-commerce7 overených spôsobov ako zarobiť peniaze na mobile

7 overených spôsobov ako zarobiť peniaze na mobile

Mobilné telefóne majú v súčasnosti množstvo funkcionalít a aplikácii. V rámci nakupovania v e-shopoch je v súčasnosti už v niektorých prípadoch 50% návštev z mobilných telefónov. Vedeli ste, že existuje veľa aplikácii, prostredníctvom ktorých si môžete zarobiť niekoľko desiatok alebo stoviek eur. V nasledujúcom článku sa dozviete o 7 overených spôsobov ako zarobiť peniaze na mobile.

Bežné vzdelanie vám zaistí živobytie. Samovzdelánie vám zaistí bohatstvo.

Jim Rohn

Prečítajte si aj 5 spôsobov ako zarábať na internete z pohodlia domova. Výhodou je, že aj týmito spôsobmi môžete zarábať cez mobil. Znalosť identifikovaných poznatkov, vám poskytne slobodu pri rozhodovaní o spôsoboch privýrobku.

1. Využívajte investičné aplikácie

Ak je vám blízka oblasť investovania , tak môžete používať investičné aplikácie, ktoré vám môžu priniesť príjem v rámci budúcnosti.  Vhodne sú na to aplikácie: Betterment, Robin Hood a Acorns. Tieto aplikácie sú intuitívne na ovládanie a poskytujú vám celú paletu finančných služieb, ponúkajú aj rôzne výkonné investičné nástroje, ktoré vám uľahčia procesy investovania. V rámci 1. spôsobu je dôležité zainvestovať určitú finančnú čiastku. Nutné je poznamenať, že môže to predstavovať rizikový spôsob.

TIP: Budujte svoju investičnú gramotnosť prostredníctvom 10 najlepších kníh o investovaní.

2. Predávajte fotografie

Niekedy sa môžete nachádzať na mieste, s peknou panorámou alebo s peknými zábermi, môže sa vám podariť vytvoriť kvalitné fotografie. Súčasne mobily majú už vysoko kvalitné fotoaparáty. Svoje fotky môžete predávať v foto bankách ako je: Shutterstock alebo Foap. Niektoré firmy vám za ne môžu zaplatiť, ak sa vám podaria kvalitné zábery. Zvyčajne sa fotky predávajú za 10 €, s toho vy môžete dostať 5€.

Ako zarobiť peniaze na mobile - fotografovanie cez mobil

Myslíte aj na Psychológia farieb a jej využitie v rámci plánovania fotografii je vhodne mať na myslí akými farbami môžete zaujať pozorovateľa.

3. Zarábajte peniaze za hranie hier

Niektoré mobilné aplikácie vám zaplatia za hranie hier darčekovými kartami alebo bodmi, ktoré si môžete previesť na paypal. Je to ideálny spôsob ako skombinovať zábavu a prácu. Podstata týchto hier je v tom, že v nich zbierate body, za splnenie cieľov, prejdenie levelov. Odporúčame aplikáciu Mistplay, výhodou je že vám umožnia hrať rôzne hry a môžete získať ako odmeny darčekové poukážky, ktoré môžete využiť v iTunes alebo v Amazone.

4. Chôdza, beh ako zdroj príjmu

Mobilná aplikácia Sweatcoin , vás odmení za chôdzu alebo beh, zaplatí vám v digitálnej mene, ak urobíte 1 000 krokov. Je to aplikácia, ktorá vás motivuje do pohybu. Svoje  body za kroky môžete premeniť na širokú škálu odmien od Audiokníh, športového oblečenia až po technológie a slúchadlá. V súčasnosti s aplikáciou Sweatcoin spolupracuje vyše 300 značiek.

7 overených ako zarobiť peniaze na mobile - Chôdza. beh ako zdroj príjmu

5. Zarábajte na nákupe obľúbeného produktu

Mobilná aplikácia iBotta ponúka rôzne mini úlohy, ktoré sa týkajú vami vybraného produktu. V rámci vybraného produktu máte na výber rôzne úlohy a peňažné čiastky, ktoré môžete získať, napr. za zdieľanie tovaru na facebooku, zapojenie sa do hlasovania alebo za prečítanie rôznych faktov o produkte. Odmenu získate , ak kúpite produkt a zoskenujete potvrdenku o nákupe, na základe toho vám aplikácia do niekoľko hodín pošle odmenu. Odmeny môžete prenášať na elektronickú peňaženku PayPal.

6. Recenzujte produkty

Mnohé firmy zaujíma názor ľudí na ich produkty a služby. UserTesting je spoločnosť, ktorá ma poslanie pomôcť firmám získať názory na ich produkty. Radi vám zaplatia ak poskytnete spätnú väzbu. Je nutná plynulá znalosť anglického jazyku, vzhľadom na to, že veľa prieskumov je uskutočnených cez mikrofón. UserTesting ponúka zárobok až 4 USD za 5-minutový používateľský test a 10 USD za 20-minútový používateľský test. Zárobky môžu byť až od 30 do 120 dolárov závisí to od podmienok užívateľského testovania. Na informačnom paneli sa vám zobrazia sumy, ktoré môžete zarobiť, no závisí to od typu testu. Ďalšou firmou, ktorá túto možnosť ponúka je uTest.

Ako zarobiť peniaze na mobile - recenzie produktov.

7. Predávajte svoje produkty cez mobil

Ak máte doma, oblečenie, ktoré už nenosíte, prípadne vám je veľké alebo malé môžete využiť mobilnú aplikáciu vinted. V aplikácii môžete predávať aj knihy, veci do domácnosti, pre zvieratá, domov a deti. Na Slovensku ju využíva veľa ľudí. O úspešnosti predaja rozhodujú kvalitné fotografie, dobre stanovená cena a text, ktorý upúta pozornosť. Ak máte väčší sortiment starších produktov, tak to môže predstavovať ideálny spôsob ako zarobiť peniaze na mobile.

Spôsobov ako zarobiť peniaze na mobile je množstvo. V článku sme si spomenuli niektoré. Mobil nemusí byť používaný len na telefonovanie, hranie hier, používanie sociálnych sieti alebo fotografovanie, môže vám generovať aj určitý príjem, ak budete používať správne aplikácie a uskutočnite rozumnú časovú investíciu.

Skombinujte tipy zarábania cez mobil s 10 tipmi ako získať peniaze zadarmo a váš zárobok môže byť ešte vyšší.

Viete o nejakých ďalších možnostiach zárobku na mobiloch? Podeľte sa v komentároch a inšpirujte ostatných.

1 COMMENT

  1. Odkedy som si tento clanok precitala, tak som si stiahla a nasledne uploadla nejake oblecenie na Vinted (vyssie v clanku spomenute) ktore uz nenosim a je zbytocne ho drzat doma v skrini. Nikdy som o Vinted predtym nepocula 😊 uz som predala viac kusov oblecenia, topanky a tak isto nejake oblecenie mojej dcerky ktora z neho uz vyrastla a je jej male takze zbytocne ho mat doma. Zatial ubehol mesiac a uz mam v mojom ‘vinted balance’ 70€zarobenych 😊 dakujem za skvely typ 👍som zvedava kolko takto dokazem zarobit za cely rok, kedze toho mam velmi vela😀

Pridajte komentár

Please enter your comment!
Please enter your name here