nedeľa, 16 júna, 2024
HomeInvestície a financie10 tipov ako získať peniaze zadarmo

10 tipov ako získať peniaze zadarmo

Peniaze sú kľúčovou komoditou v tomto svete, poskytujú vám slobodu, možnosti realizácie a zabezpečujú dôležité komodity v živote. V súčasnosti žijeme v dobe inflácie, kde sa náklady na energie a potraviny zvyšujú. Dobre je vedieť o niekoľkých spôsobov , prostredníctvom ktorých si môžete zabezpečiť ďalší prísun peňažných prostriedkov. Čítajte ďalej a dozviete sa 10 tipov ako získať peniaze zadarmo. Dôležite je poznamenať, že sú to legitímne spôsoby.

ako získať peniaze zadarmo

1. Peniaze za odporúčanie priateľov

Ide o zaujímavý zdroj získania peňažných prostriedkov. Mnohé , spoločnosti a niektorí zamestnávatelia, ponúkajú odmenu za to, že im privediete človeka, ktorý začne využívať ich produkty a služby, prípadne pracovať pre túto firmu. Odmeny môžu byť v desiatkach až stovkách eur. Ak máte veľa kamarátov, známych, tak predstavuje to ideálny spôsob ako získať peniaze zadarmo.

2. V online nakupovaní využívajte cashback stránky.

Mnohé e-shopy vám po nákupe vrátia určite percento naspäť, vyžaduje to nákup cez cashback stránku. Vrátená suma sa pohybuje v určitom menšom percentne a to priemerne v rozmedzí od 2 do 10 %. Niektorí cashback poskytovatelia ponúkajú cashback až do výšky 25% až 50%.  Postupne sa vám to zbiera a po určitej dobe môžete takto získať určitú finančnú hotovosť. Na našom trhu sú najznámejší: plnapenazenka, tipli, chamty, refundo.

cashback - ako získať peniaze zadarmo.

3.Hrajte zadarmo súťaže

Internet je plný súťaži, kde môžete vyhrať peňažnú hotovosť, elektroniku alebo poukážku. Ak často trávite čas na sociálnych sieťach, môžete zdieľať súťažné príspevky. Maximalizujte svoju šancu na výhru, tým, že sa ich zúčastnite viacej. Na Slovensku existujú portály ako esutaze.sk, sutazime.sk alebo vyhrat.sk,  kde sa vám zobrazia všetky aktuálne súťaže. Čím viac času do toho investujte, tým mate väčšiu šancu vyhrať.

4. Zarábajte chôdzou

Chôdza vám pomáha zostať zdravými. Plaťte si za chôdzu a to prostredníctvom aplikácii: Sweatcoin, BetterPoints a Winwalk. Tieto aplikácie sledujú váš pohyb celý deň a odmeňujú vás virtuálnou menou, ktorú môžete vymeniť za odmeny alebo poukážky. Je to menší peňažný príjem, ale ak ste aktívny človek, tak môže vás to potešiť.

Prečítajte si: Ako začať podnikať – Spustite svoj podnikateľský štart

5. Prepisujte zvuk

Webová stránka Rev platí od 30 centov do 1,10 USD za minútu prepisu rôznych zvukových nahrávok, ktoré sa týkajú prednášok, podcastov alebo rozhovorov. Výhodou je, že aplikácia platí každý týždeň cez PayPal. Prepisovanie vyžaduje dobrú úroveň anglického jazyka.

6 .Buďte platení za hodnotenie hudby

Stránky Slicethepie, HitPredictor a Playlist Push vám zaplatia za počúvanie skladieb a ich hodnotenie. Platí tu, že čím je recenzia kvalitnejšia a podrobnejšia, tým lepšiu odmenu dostanete. Za každú recenzie dostanete odmenu na službu PayPal.

hodnotenie hudby - spôsob ako získať peniaze zadarmo

7. Privyrobte si na voľnej nohe alebo popri práci

Veľa z nás ma zručnosti a schopnosti, ktoré iným chýbajú. Môžete ponúkať rôzne služby na internete ako je napr. copywriting, doučovanie ,prekladanie, programovanie, grafickú tvorbu, online marketing a firmy alebo podnikatelia vám za to zaplatia. V rámci tohto druhu sú kľúčové vaše referencie. Môžete použiť portály ako je: jaspravim, fiverr. Prečítajte si viac o tom Ako si nájsť prácu z domu.

Ak máte rozbehnuté vlastné stránky, blogy, tak ako ďalším zdrojom zárobku môže byť Affiliate Marketing.

8. Sledujte videá

Ďalším spôsobom ako získať peňažné prostriedky je sledovanie videí prostredníctvom Swagbucks alebo Inbox Dollars. Za sledovanie získavate body, ktoré môžete vymeniť za hotovosť na PayPal alebo darčekové poukážky. Môžete sledovať ukážky filmov, televízne programy, reklamy, správy a ďalší video obsah.

TIP: Pozrite si TOP 15 najlepších motivačných filmov, ktoré vás môžu inšpirovať ako zarobiť viac peniazi.

9. Predajte svoje staré veci

Určite v svojej domácnosti mate elektroniku, spotrebiče, nábytok, ktorý nevyužívate. Skvelým spôsobom ako získať peniaze je tieto veci predať, stačí len nafotiť, uverejniť inzerát na portáloch: bazos, bazar, prípadne na sociálnych sieťach, a po nejakej dobe môže prísť záujem. Niektoré staré veci môžu mať ešte väčší hodnotu ako si myslíte, napr. kartičky pokémonov, hokejistov, obrazy.

10. Zúčastňujte sa platených prieskumov

Mnohé agentúry vám zaplatia za váš názor a účasť v prieskume. Môžete získať nákupné poukážky, niektoré agentúry vám zaplatia aj hotovosť. Predstavuje to menší peňažný príjem, ale ak trávite viac času na internete, tak môžete sa takto vyjadriť a ovplyvniť verejné prieskumy, podoby produktov, reklám. Na Slovensku sú agentúry ako: Mobrog, onlineklub, marketagent, vyskumy.sk

10 tipov ako získať peniaze zadarmo - získané peniaze

V článku sme si identifikovali 10 tipov ako získať peniaze zadarmo, určite je vhodne, niektorý z nich vyskúšať, vzhľadom aj na dobu, v ktorej žijeme. Každé euro najviac sa určite bude hodiť. Inšpirujte sa a zvýšte si svoje mesačné príjmy.

Pre získanie ďalších zdrojov zárobku, si môžete prečítať náš článok: Ako zarábať na internete?

3 COMMENTS

  1. […] Pamätajte, že zaklad je je kombinácia elegancie a neformálnosti. Kľúčom je nájsť rovnováhu medzi formálnym a neformálnym oblečením, ktorá zodpovedá danej príležitosti či situácii. Určite je vhodne pýtať sa na spätnú väzbu svojich blízkych, priateľov, známych alebo kolegov. Pri potrebe viacerých peňažných prostriedkov na nákup oblečenia, sa môžete inšpirovať 10 tipmi ako získať peniaze zadarmo. […]

Pridajte komentár

Please enter your comment!
Please enter your name here