nedeľa, 16 júna, 2024
HomeLifestyleVtipné a originálne priania k narodeninám - TOP 50 prianí

Vtipné a originálne priania k narodeninám – TOP 50 prianí

Narodeniny sú najdôležitejším dňom pre nás všetkých. Vymyslieť originálne a vtipné  priania k narodeninám zo srdca môže byť náročné. Inšpirujte sa našimi vtipnými a originálnymi prianiami a pobavte svojich blízkych, rodinu, kolegov, priateľov, partnerku/ partnera vtipnými slovami. Vybrali sme TOP 50 prianí, ktoré môžete použiť.

Následne sa zameriame na jednotlivé vtipné priania k narodeninám, rozdelili sme ich na ženu, mamu, sestru, muža, 50rokov, 40 rokov a deti. Samozrejme priania treba brať s humorom a nadhľadom. Ak ich chcete použiť, uvedomte si akú povahu ma konkrétna osoba, či sa vie zasmiať sama na seba, ak nie, tak ich nepoužívajte, mohli by ste druhú osobu uraziť a nahnevať. Uvažujete nad vhodným darčekom. Inšpirujte a vyberte knihu ako darček z 10 najlepších kníh o investovaní pre začiatočníkov.

Narodeniny boli vymyslené preto, aby sme mali dôvod jesť viac koláčov.

Edward Morykwas

Priania k narodeninám pre ženu

1) Šťastné narodeniny! Nech tvoj deň bude taký sladký, ako je tvoj obľúbený dezert, a taký pestrý, ako tvoje nekonečné playlisty.

2) K narodeninám ti prajem toľko zdravia, koľko potrebuješ na to, aby si zvládala všetky tvoje tréningy vo fitku.

3) Šťastné narodeniny! Nech ti nechýba láska, zábava a wifi signál, vždy keď to najviac potrebuješ.

4) Nech ti tvoje narodeniny prinesú toľko radosti, koľko prinesieš ty každý raz, keď otvoríš balíček s online nákupom.

5) Šťastné narodeniny! Nech tvoj život bude taký farbistý, ako sú filtre na tvojich fotkách.

6) Šťastné narodeniny! Nech tvoj deň bude tak fantastický, ako si to predstavuješ vo svojich príbehoch na Instagramu.

7) K narodeninám ti prajem toľko lásky, ako dostávaš na svojich fotkách s filtrom v reálnom živote. A to je dosť veľa.

Priania k narodeninám pre ženu

Priania k narodeninám mame

8) Nech ti narodeniny prinášajú viac pozitívnej energie, než koľko vydávaš pri každom rozhovore o tvojich obľúbených vnúčatkách.

9) K narodeninám ti prajem toľko zdravia, koľko sme vždy potrebovali, keď si sa nás snažila učiť variť.

10) Šťastné narodeniny! Nech tvoj dnešný deň bude taký úžasný, ako keď si prvýkrát zistila, že v kabelke nesieš iba plienky a mokré utierky.

11) Šťastné narodeniny! Nech ti dnešok prinesie viac zábavy, ako keď sme sa spoločne pokúšali zvládnuť moderné technológie.

12) K narodeninám ti prajem viac veselých okamihov, než koľko sme vždy zažívali pri tvojich vtipoch, ktoré nikto iný nepochopil.

13) Šťastné narodeniny! Nech ti tento deň prinesie toľko darčekov, koľko si pri nás skrývala pred vlastnými očami.

Priania k narodeninám sestre

14) K narodeninám ti prajem toľko šťastia, koľko som ja mala, keď som zistila, že odídeš a ja budem mať izbu sama

15) Nech ti narodeniny prinášajú viac štýlu, než je na všetkých tých outfitoch, ktoré si si požičala a nikdy si mi nevrátila.

16) K narodeninám ti prajem toľko zábavy, koľko máš nechcených screenshotov z našich videohovorov

17) Nech ti narodeniny prinášajú toľko úspechov, koľko máš skutočne dobrých vtipov na vyzbrojenie našich rodinných stretnutí.

18) Šťastné narodeniny! Nech ti tento rok prináša viac lásky, než koľko dostávaš na sociálnych sieťach. A to už je dosť veľa.

19) K narodeninám ti prajem viac šťastných chvíľ, než je na všetkých tých videách, ktoré sme nahrávali a nikdy sme nikomu neukázali.

Priania k narodeninám sestre

Prianie k narodeninám pre muža

20) Šťastné narodeniny! Nech ti tento rok prinesie viac skvelých nápadov, než koľko si mal pri vymýšľaní vtipov na svojich kamarátov.

21) Nech ti narodeniny prinášajú viac úsmevov, než koľko máš na svojich fotografiách na sociálnych sieťach.

22) Šťastné narodeniny! Nech ti tento rok prinesie viac zábavy, než máš pri sledovaní tvojich obľúbených komediálnych relácií.

23) K narodeninám ti prajem viac peňazí, než koľko si utratil za zbytočné veci na internete v posledných mesiacoch.

24) K narodeninám ti prajem toľko radosti, koľko máš, keď ti konečne funguje diaľkový ovládač a nechceš ho hodiť cez okno.

25) Nech ti narodeniny prinášajú viac športových úspechov, než koľko si mal v tvojej najnovšom kole videohry.

26) K narodeninám ti prajem viac času na oddych, než koľko si strávil na svojom poslednom projekte, ktorý si považoval za „rýchly a jednoduchý„.

ŽIADNY MÚDRY MUŽ NIKDY NECHCEL BYŤ MLADŠÍ.“

Jonathan Swift

Charizmatickému mužovi nezáleží na jeho veku, cíti sa stále mlado a sviežo. Zistite 7 znakov charizmatického človeka a pomôžte vášmu kamošovi, kolegovi zvýšiť si charizmu, tak aby svoj vek neriešil a cítil sa skvelo a mlado.

Prianie k 50. narodeninám

27) K 50-tym narodeninám ti posielam osobné upozornenie: „Gratulujeme! Dosiahol/a si polovicu storočia, a ešte stále vyzeráš skvele. Teraz, keď si dosiahol/a polčas, dúfam, že druhá polovica bude plná viac radosti, šťastia a menej strkania vatu do uší.

28) Šťastné narodeniny! Nech ti táto nová dekáda bude taká zábavná, ako bola tá predchádzajúca – len s menej filtermi na fotkách.

29) Šťastná polovica storočia! Nech ti táto nová etapa prináša toľko víťazstiev, ako máš rozprávok o „keď som bol/a mladší/šia…

30) K 50-tym narodeninám ti prajem toľko lásky, koľko dostaneš od tvojich detí, keď sa pýtajú, aké to bolo za tvojich čias.

31) Šťastné narodeniny! Nech ti táto nová éra života bude taká pohodlná, ako sú tvoje obľúbené pohodlné papuče.

32) Nech ti 50-tka prináša toľko víťazstiev, ako keď si sa naučil/a obsluhovať mikrovlnku bez prečítania návodu.

Prianie k 40. narodeninám

33) Šťastná 40-tka! Nech ti tento nový rok života prináša toľko vzrušenia, koľko máš, keď si objavíš staré fotky a povieš si: „To som naozaj ja?“

34) Nech ti narodeniny prinášajú viac spomienok na „staré dobré časy„, než koľko máš vrások na tvári.

35) K narodeninám ti prajem viac príležitostí, než koľko sa ti už stalo, aby si mohol/a vysvetliť mladším, čo znamená byť „cool„.

36) Šťastná 40-tka! Nech ti tento nový rok života prináša toľko šťastných chvíľ, koľko máš z každého dobrého jedla, ktoré si vyskúšal/a.

37) Nech ti 40-tka prinášajú toľko významných okamihov, koľko ich máš z toho, keď konečne zistíš, ktorý knedlík je ten s tradičným náplňou.

38) K narodeninám ti prajem viac zábavy, než koľko si mal/a na poslednej „neplánovanej“ párty s priateľmi.

Prianie k 40. Narodeninám

Prianie k 18. narodeninám

39) Nech ti 18-tka prinášajú toľko smiechu, koľko máš pri pohľade na svoje staršie fotky s neoholenými obočím.

40) K narodeninám ti prajem toľko nezávislosti, koľko máš, keď si si prvýkrát zaobstaral/a svoje vlastné bankové konto.

41) Nech ti 18-tka prináša toľko úspechov, koľko máš v odpovediach na skúškach, keď to bolo nakoniec hlavne šťastie.

42) K narodeninám ti prajem viac nezávislosti, než koľko máš, keď si hladný/á a rozhoduješ sa, či si uvaríš vajíčka alebo pizzu.

43) K 18-tym narodeninám ti prajem toľko slobody, koľko máš na svojom mobilnom telefóne, keď ti rodičia stále posielajú správy s otázkami.

44) K narodeninám ti prajem viac samostatnosti, než koľko máš pri hľadaní svojich vlastných ponožiek.

Dospelosť zo sebou prináša výzvy a mnohé prekážky. Inšpirujte 22 motivačnými citátmi, ktoré zmena váš život a namotivuje oslávenca.

Prianie k narodeninám pre detičky

Prianie k narodeninám pre detičky

45) Nech ti narodeniny prinášajú toľko veselých momentov, koľko si zažil/a pri sledovaní najobľúbenejšieho detského programu.

46) Šťastné narodeniny dieťa zvedavosti! Nech ti tento deň prináša viac otázok, než koľko dokážeš položiť svojim rodičom.

47) Nech ti narodeniny prinášajú toľko smiechu, koľko vybuchne pri pohľade na klaunské číslo na detskej oslave.

48) Dnes je to presne XX rokov, odkedy si triumfálne opustil matkino lono. Tak to je celkom fajn. Šťastné narodeniny.

49) K tvojim narodeninám mám pre teba jednu dôležitú radu: smej sa, kým máš vlastné zuby. Všetko najlepšie.

50) Každý niekedy oslavuje narodeniny, takže sme na rovnakej lodi. Pravda, niektorí sú na palube trochu dlhšie ako iní. Veselé narodeniny.

Darčeky môžu byť finančné náročnejšie, naučte deti túžbe po menej finančné náročných darčekov. Naučte sa Ako na finančnú gramotnosť u detí?

Ako môžete vidieť zamerali sme na najdôležitejšie skupiny vo vašom živote, ktorým môžete týmito vtipnými blahoželaniami spríjemniť a zlepšiť ich najdôležitejší deň v živote. Inšpirujte sa a niektoré použite. Viac vtipných želaní získate na nasledujúcom odkaze.

2 COMMENTS

  1. […] Smart Casual je štýl obliekania, ktorý je zameraný na kvalitu a profesionálnu eleganciu v neformálnom duchu. Skladá sa z dvoch pojmov SMART a CASUAL. Smart znamená múdry a elegantný. CASUAL môžeme špecifikovať ako neformálny. Kombinácia týchto dvoch slov ma za cieľ, že v rámci štýlu obliekania získate neformálny a pohodlný módny štýl, ktorý môžete použiť na rôzne firemné akcie, výstavy, neformálne obedy atď. Chystáte sa na narodeninovú oslavu? Prečítajte si Vtipné a originálne priania k narodeninám. […]

Pridajte komentár

Please enter your comment!
Please enter your name here